Skip to content

Відгуки

4.6 74 votes
Оцінка
guest
495 Відгуки
Inline Feedbacks
View all comments
Олексій

Дуже дякую, Олександру Борисовичу за навчання, мало таких інструкторів, які настільки вболівають своєю справою і намагаються навчити майбутніх водіїв всіх аспектів цієї навички. Він розповідає і готує до різних ситуацій, які можуть трапитися на дорозі. А заняття на якому ти вчишся виконувати повороти і розвороти в сліпу мене найбільше вразили. Дякую вам за ваші поради на дорозі.

ВОАУК

Дякуємо, що обираєте найкращих!

Таїсія

Безмежно вдячна Олександру Борисовичу,за всі настанови під час навчання, шалену підтримку та переживання на екзамені. Інструктор – з яким кермування вдається «силою думки». Неординарний підхід до занять та максимальна викладка, заслужена критика,а поряд з тим підказки в т.ч. на майбутнє. Класно, що навчання було спрямоване не лише на те,аби відкатати екзаменаційні маршрути і здати екзамен,а в першу чергу, щоб бути безпечним,впевненим водієм після отримання водійського посвідчення! 1000 разів дякую за ваші знання та досвід,якими ви охоче ділитесь!Кмітливих Вам учнів,гарного настрою та позитивних показників статистикиАвтошкола-топобов’язково рекомендуватиму)

ВОАУК

Безмежно вдячні вам за такі слова подяки, ми цінуємо кожного учня та намагаємось покращувати свій сервіс!

Іван

Дякую велике автошколі “Автоучкомбінат” , а саме Олександру Борисовичу , за те що прийняли мене з іншої автошколи , покращили навички водіння і довели до успішного складання іспиту . Супер кваліфіковані викладачі з якими дуже приємно працювати . Дякую велике!

ВОАУК

Дякуємо за довіру.

Аріна

Хочу висловити слова подяки автошколі “Форсаж” за прекрасні знання та якісний сервіс. А також величезне ДЯКУЮ найкращому інструктору – Яровому Олександру Борисовичу. Ви професіонал своєї справи. Ваше залізне терпіння, чіткі й зрозумілі задачі, легкі пояснення та, так би мовити, дорожні лайфхаки дали неабиякий результат – складання іспиту з першого разу. Дуже задоволена, що обрала автошколу “Форсаж”, і що моїм дорожнім учителем були саме Ви, Олександре Борисовичу!

ВОАУК

Щиро дякуємо! Успіхів вам в усіх починаннях!

Наталія

Доброго дня))
Дякую Яровому Олександру Борисовичу за вміння та величезне терпіння до майбутніх водій, Ви крутий
Сьогодні у мене щасливий день – я склала іспит та отримала водійські права. Вірте у себе, навчайтеся і у Вас все вийде!
Дякую школі Форсаж, неодмінно раджу своїм друзям та знайомим!

ВОАУК

Дякуюємо що обираєте найкращих.

Катя

Карнацький В. В , ви – найкращий ❤️

ВОАУК

❤️

Катя

Я просто хочу сказати що рекомендую цю автошколу іншим

ВОАУК

Дякуємо, нам дуже приємно.

Богдана

Ураааа!!!!
Сьогодні я отримала водійське посвідчення
Хочу подякувати Бондару Володимиру Васильовичу за мега круті лекції, а також інструктору Яровому Олександру Борисовичу за драйвові уроки водіння.
Усім рекомендую автошколу «Автоучкомбінат»!❤️

ВОАУК

Щиро дякуємо!

Катерина

Дякую автошколі Форсаж за отримані знання та зручний онлай формат навчання з теорії. Неймовірно вдячна моєму інструктору з практичного навчання Олександру Борисовичу за отриманий досвід, терпіння, та підтримку. Я рада, що мені випало пройти свій шлях саме з цим інструктором. Олександр Борисович ви допомогли мені побороти свій страх перед дорогою, весь час були спокійним та виваженим, підбадьорювали та підтримували мене від першого й аж до останнього заняття. Дякую вам за це.

ВОАУК

Нам дуже приємно чути такі слова подяки, хочемо побажати вам успіхів та удачі!

Вікторія

Дякую інструктору Олександру Борисовичу .Навчить всьому і навіть більше. Склала екзамен з першого разу . Дякую за терпіння , та професійні знання.

ВОАУК

Дякуємо за відгук!

Вікторія

Дуже задоволена навчанням. Зацінила те, що дуже багато практичних занять. Валерій Карнацький – чудовий інструктор, який з першого заняття повірив у мене і сказав: “Молодець, будеш їздити”. Дуже рекомендую цю школу

ВОАУК

Вітаємо вас з отриманням посвідчення водія, нам дуже приємно отримувати такі відгуки.

Клапоущак Крістіна

Навчанням дуже задоволена! Киринюк Сергій Анатолійович професійний інструктор і просто приємна людина. Заняття були дуже продуктивні – все детально, спокійно, виважено, тактовно. Дякую за знання, навички і Ваше терпіння)

ВОАУК

Дякуємо, що обрали нашу автошколу! Успіхів вам в усіх починаннях!

Воловіковський Андрій

Дякую автошколі “ВОАУК” за надані послуги та особлива подяка Яровому Олександру Борисовичу за цінні знання, які він надав мені. Він дійсно зробив все можливе, щоб я став вправним водієм, особливо зважаючи на те, що я був новачком. Його професійність і досвід відчувалися на кожному занятті, і я почуваю себе впевнено за кермом завдяки його терпінню та наставництву.
Я вдячний за можливість навчатися під керівництвом такого професіонала. Ви зробили процес навчання приємним та ефективним, і я впевнений, що отримані мною навички водіння стануть основою безпечної та впевненої їзди.

ВОАУК

Щиро вам дякуємо! Завдяки таким відгукам ми зростаємо та вдосконалюємось!

Светлана

Я бесконечно благодарна Александру Борисовичу за все бесценные уроки, понимание, огромное ТЕРПЕНИЕ и опыт на уроках. А так же за лояльность к моей просьбе как можно больше уроков в максимально короткое время.
ЛУЧШИЙ инструктор в ЛУЧШЕЙ автошколе.
Спасибо!

ВОАУК

Дякуємо, що обрали нашу автошколу!

Віта

Найкраща школа Вінниці! Гарні та стресостійкі інструктора.

ВОАУК

Нам дуже приємно читати такі відгуки, дякуємо що обрали нашу автошколу!

Юлія

Довго вагалася з вибором автошколи, були 3 варіанти, на яких зупинилась. Але вагомим аргументом для мене було, що ВОАУК закінчив мій тато, відкривши тут практично всі категорії, та і розташування школи мені імпонувало(дуже зручно добиратись з роботи). Звісно, розуміла, що багато часу пройшло і майже увесь персонал міг змінитись, та все ж ризикнула. І знаєте, жодного разу не пошкодувала.

Мене порадували онлайн зустрічі з теорії, адже не завжди могла відвідувати офлайн заняття через роботу. Оу, а ще були записи занять, які можна було переглянути під час навчання. Підхід Бондара Володимира Васильовича до викладання і пояснення теоретичної частини був настільки потужним, що навіть не потрібно було особо готуватись перед іспитом. Жарти + життєві приклади + відео + аналогії і практичні розбори ситуацій = запорука легкого запам’ятовування інформації. Цим дуже тішуся і неймовірно вдячна, адже теорію здала з першого разу)

Практику проходила з Шаргородською Наталією Ігорівною – дуже хороший і терплячий інструктор, яка формує з вас професіонального водія автомобіля на механіці. На всі мої помилки реагувала спокійно, ще раз і ще раз пояснювала правильність виконання маневрів і вказувала на мої затупи(усі 20 занять). Дуже приємно було чути від неї похвалу, бо це більше її заслуга, що дає якісно знання. Завдяки її роботі і склала на водійське посвідчення, адже до занять із нею була за кермом лише 1 раз і то машина була з коробкою автомат.

Окрема подяка менеджеру Владиславу, за його швидкі відповіді і оперативне вирішення будь-яких питань. Із ним завжди в курсі всіх подій та змін)

Тож, однозначно раджу проходити курс саме в ВОАУК. Для себе відмітила, що навчання тут має лише переваги. Якщо не вірите – переконайтесь самі) Іііі до речі, згодом буду відкривати категорію А, і, звичайно, в уже такому рідному ВОАУК

ВОАУК

Щиро вам дякуємо, ми раді що вам сподобалось, ми це дуже цінуємо!

Анна

Автошколу ВОАУК можу сміливо рекомендувати всім друзям і знайомим. Здала практичний іспит з першого разу, без будь-яких
проблем. Теортетичні заняття проводились онлайн, матеріал подавався доступно та цікаво. За що велике дякую Бондар Володимиру Васильовичу!
Окреме дякую, інструктору Яровому Олександру Борисовичу який допоміг мені перебороти “страх” водіння і успішно отримати водійське посвідчення.
Успіхів Вам, гарних учнів та процвітання!

ВОАУК

Дякуємо вам, бажаємо всього найкращого!

Маргарита Шевченко

Навчання у школі на високому рівні. Щиро вдячна викладачу теоріі Бондару Володимиру Васильовичу та інструктору з водіння Яровому Олександру Борисовичу. Прийшла до школи з нульовою підготовкою. Дуже хвилювалася. Однак склала обидва іспити з першої спроби. Рекомендую.

ВОАУК

Щиро вам дякуємо!

Андрушко Марія

Хочу подякувати викладачам Автошколи ВОАУК! Бондару В.В. за цікаві лекції і гарне викладання теорії. І найкращому майстру Киринюку Сергію за отримані практичні знання знання і досвід, за терпіння і витримку! Навчатись було цікаво і приємно. Рекомендую всім цих професіоналів в своїй справі! )) Бажаю процвітання і розвитку!

ВОАУК

Щиро вам дякуємо! Бажаємо вам успіхів та ніколи не зупинятись на досягненому!

Віра

Добрий вечір Хочу залишити відгук про навчання в вашій автошколі «ВОАУК».
Дякую, все було дуже круто, теоретична підготовка з Сергієм Станіславовичем на найвищому рівні, пояснює на стільки все доступно, що навіть якщо й не захочеш зрозуміти, то ти зрозумієш. І просто чудова людина.
Окремо дякую моєму інструктору Сергію Анатолійовичу за його професійність, неймовірне терпіння, за вболівання за своїх учнів на екзаменах наче як за себеЗавдяки його вказівкам і порадам навчатися було у задоволення! І в результаті практичний іспит склала з першого разу☺️

Всім своїм знайомим вже рекомендую вашу автошколу Дякую за все!

ВОАУК

Дякуємо. Завдяки вашим відгукам ми стаємо ще кращими та відповідальними!

Анна

Склала іспит з 1 спроби, дуже класні інструктори (займалась з Яровим Олександром Борисовичем та Шевчуком Іваном). Також дуже приємна адміністрація, Владислав повністю контролював процес навчання, отож все пройшло дуже легко та без напрягу.

ВОАУК

Нам дуже приємно, що обрали нашу автошколу.

Дмитро

Хотів поновити знання з водіння після тривалої відсутності практики. Дякую Яровому Олександру Борисовичу за допомогою з цією задачею, здобуті нові знання та навички!

ВОАУК

Дякуємо за довіру!

Анастасія

Дуже дякую за отримані знання та навики автошколі, особлива подяка інструктору Житєньову Віталію, завдяки його професійному викладанню практичної частини я здала іспит на права з першого разу! Навчання принесло море позитивних емоцій, дуже рада, що обрала саме цю автошколу!

ВОАУК

Щиро Вам дякуємо, що обрали нашу автошколу!

Тетяна

Подача теоретичного та практичного матеріалу на високому рівні. Щиро вдячна викладачу теоріі Бондар Володимиру Васильовичу та інструктору з водіння Яровому Олександру Борисовичу! Прийшовши до школи з нульовою підготовкою, склала обидва іспити з першої спроби. Рекомендую.

ВОАУК

Щиро дякуємо!

Георгій

Здав практичний іспит з першого разу на механічній коробці!
Окрема вдячність інструктору (Яровий Олександр Борисович) за легкий спосіб подолати страх водіння на дорогах загального користування й інші корисні навички.
Загалом навчання пройшло швидко й продуктивно, так що, рекомендую.

ВОАУК

Дякуємо вас за довіру!

Анна Карабіньовська

Дякую автошколі за отримані знання. Здала іспит з першого разу. Відмінні викладачі теорії та практики. По питанням, які виникали в ході навчання, адміністрація автошколи жодного разу не відмовила, всюди йшли назустріч і з розумінням. По термінам все так само як і в інших автошколах, закон для всіх однаковий, тому зараз швидко права не отримаєш, треба набратись терпіння. Лекції читав Медведцький С.Г., практика Шевчук І.А. Рекомендую.

Last edited 1 рік тому by Анна Карабіньовська
ВОАУК

Ми щиро раді що ви пройшли увесь шлях навчання та склали іспити з першого разу, так тримати

Дарья

Добрий день!)
Хочу залишити відгук❤️
Навчання у цій автошколі принесло мені лише позитивні емоції.
Вчора отримала права, здала практичний іспит з першого разу, а теоретичний без жодної помилки!)
Вдячна інструктору Яну за максимально продуктивні заняття та терпіння:)).
Хочу також сказати, що спершу боялась навчатись, бо наслухалась історій від подруг (які навчались в іншій автошколі), що жодне їх практичне заняття не обходилось без сліз А в ВОАУК все пройшло максимально комфортно і на кожне практичне заняття я йшла із задоволенням і не могла дочекатись наступного.
Обов’язково раджу усім!)

ВОАУК

Щиро вам дякуємо! Успіхів вам!

Марина

Дякую автошколі Форсаж за отримані знання та зручний онлай формат навчання з теорії. Неймовірно вдячна моєму інструктору з практичного навчання Олександру Борисовичу за отриманий досвід, терпіння, та підтримку. Я рада, що мені випало пройти свій шлях саме з цим інструктором. Олександр Борисович допоміг мені побороти свій страх перед дорогою, весь час був спокійним та виваженим, підбадьорював та підтримував від першого й аж до останнього заняття. Сьогодні я склала іспит з першого разу й без помилок завдяки нашій з О. Б наполегливій праці ☺️

ВОАУК

Вітаємо вас! Бажаємо вам всього найкращого!

Оксана

Дякую автошколі, за отриманні знання з теорії та практики! Лектор Бондар В. В. та інструктор Киринюк С.А. гарні вчителі та знавці своєї справи.(Іспити склаладенні з першого разу)
Щиро вдячна! Киринюку Сергію! за практичні заняття, слушні поради та неймовірне терпіння!
До зустрічі на дорозі)))

ВОАУК

Дякуємо, що обрали нашу автошколу, ми цінуємо це та робимо все, що від нас залежить!

Л.В. Панченко

   Вчора отримала права!
      Емоції переповнюють, тож хочу написати відгук про ВОАУК. Ні дня не пожалкувала, що навчалась в данній автошколі, зусилля були варті того, отримала теоретичні знання ПДР та впевненні навики водіння, а ще впевненість у своїх силах на екзаменах: і теорію і практичний іспит здала з першого разу. 
Щира подяка інструктору по водінню О.Б. Яровому , це справжній професіонал своєї справи. Навчання було комфортним, хоча мені водіння давалось складно (мабуть те,що зовсім не юний вік), Олександр Борисович зміг знайти підхід та підібрати слова мотивації. Дуже відповідальний, має колосальне терпіння. Кожне заняття відпрцьовувалось по повній, його увага завжди зосередена на учневі.
Олександр Борисович, Ви накращий інструктор, який витирає з пам’яті всі страхи і невпевненість, людина, яка викладається на всі сто!!! Спасибі вам за сталеве терпіння і розуміння, з вашою допомогою я поборола страх і навчилась водінню. Все остальне прийде з досвідом.
Щиро вдячна викладачу теоріїї Бондарю В.В.!
Дякую адміністрації, за поради, консультації та організаційні питання.
Хочеться побажати автошколі процвітання і багато вдячних учнів.
Буду рекомендувати данну школу усім, хто планує отримати посвідчення водія.
 

ВОАУК

Нам дуже приємно чути такі щирі слова подяки! Бажаємо вам успіхів!

Jaroslav P.

Навчання завершується екзаменом, тому і відгук буде зберігати свою послідовність 🙂
Все, що потрібно буде засвоїти майбутнім студентам – це бажання, віддача і що саме найголовніше, відповідальність. Ви, як бажаючий отримати та навчитись якісному водінню студент, повинні віддавати собі звітність у кожному, перерахованому аспекті. Погодьтесь! Чи не так?
Як тільки ви усвідомили, що готові – починайте і ви дійсно відчуєте неймовірну легкість кожного етапу навчання.
Мої практичні заняття почались, продовжувались і закінчились у одного інструктора з механіки, Киринюк Сергій Анатолійович, абсолютно з нуля. Вже на 3-ій, практичний виїзд, я не думав за механіку взагалі. Да, трішки глох й надалі але з ким не буває, самі зрозумієте, це практика, у вас ще в запасі 14 занять :), тому висновки робіть самі, справді рекомендую. Окрема, заслужена подяка!
Щодо теоретичного курсу – пройшов повністю віддалено. Ніяких питань щодо організацій, дякую Бондарю Володимиру Васильовичу.
Бажаю успіху! У вас дійсно все вийде, якщо ви дійсно цього прагните!

ВОАУК

Щиро вам дякуємо! Не зупиняйтесь на досягненому!

Дарина

Дякую автошколі за отриманні знання, та ще більшу вдячність хочу висловити своєму інструктору Яровому Олександру Борисовичу справжній майстер свого діла!

ВОАУК

Бажаємо Вам успіхів!

Куцак Юлія

Хочу подякувати автошколі за отриманий досвід, та знання) Але цей відгук хочу присвятити саме Яровому Олександру Борисовичу! Це Викладач з великої літери! Я маючи 0 досвіду з водіння, та не маючи розуміння як керувати автомобілем, отримала посвідчення водія з першого разу. Та здала іспит з 0 помилками. І цим всім я завдячую Олександру Борисовичу ! Такої спокійної , врівноваженої людини я не зустрічала , в нього витримка , та терпіння таке , що всі позаздрять!!! Досвід та знання якими він поділився я буду пам’ятати все життя. Дуже дякую Вам, Олександре Борисовичу, буду пам’ятати ваші уроки, і завдяки Вам я буду впевнено їздити на дорогах міста)

ВОАУК

Вітаємо вас з успішним отриманням посвідчення водія! Дякуємо за відгук!

Христина

Навчалась у автошколі “Сигнал”, після першого невдалого складання іспиту з водіння зрозуміла, що взагалі до нього не готова. Чоловік навчався у Ярового О.Б. і був дуже задоволенний, запропонував мені взяти додаткові заняття із водіння. Скажу чесно, я дуже задоволена, 4 заняття з Олександром Борисовичем виявились інформативнішими за 17 занять у Сигналі, іспит склала. Дуже рекомендую і дякую Вам за Вашу працю❤️

ВОАУК

Щиро вам дякуємо!

Олена Гуцул

Щиро вдячна автошколі за мій досвід та надані знання) В першу чергу дякую адміністраторам – за допомогу з перших кроків мого навчання, аж до здачі екзаменів, і отримання посвідчення) Ваша підтримка та віра в мене була безцінною.
Звичайно ж наступна подяка летить нашому лектору – Бондарю Володимиру Васильовича – те як він вкладав в наші голови ПДР, заслуговує найвищої похвали!
Проте особлива подяка моєму інструктору – Киринюку Сергієві Анатолієвичу, який навчив мене керувати автомобілем з 0, який завжди підтримував мене, навіть при моїх невдачах,і завжди вірив в мене! Це просто безцінно. Дякую за Ваше терпіння та витримку) Адже я не завжди була старанною ученицею) Сумуватиму за нашими заняттями! Дякую за те , що поділились частинкою свого досвіду. Це просто безцінно для мене!
Щиро зичу автошколі та колективу процвітання, вдячних та здібних учнів і звичайно ж – мирного неба над головою)

Last edited 1 рік тому by Олена Гуцул
ВОАУК

Безмежно вам вдячні за такі теплі слова, ми цінуємо це! Успіхів вам в усіх починаннях!

Тетяна

Школа чудова.З великим досвідом і кваліфікованими викладачами, добросовісно відпрацювали теорію і практику.Викладачам за науку, щиро дякую! Особливо, респект Яровому Олександру Борисовичу!!! Професіонал своєї справи.Дякую)

ВОАУК

Будемо і надалі ставати кращими!

Альона

Хороша школа, навчалася тут теорії та практики! Лектор Бондар В. В. та інструктор Яровий О. Б. хороші вчителі та знавці своєї справи.
Дякую Олександру Борисовичу за практичні заняття, слушні поради та терпіння!)
До зустрічі, на дорогах міста))

ВОАУК

Дякуємо за відгук. Успіхів вам.

Катя

Найкраща школа,буду усім знайомим рекомендувати вас,окремо інструктору Шаргородській Натальї Ви найкраща, і весь ваш колектив. Дякую вам.

ВОАУК

Щиро вам дякуємо.

Олександра Ходацька

Олександр Борисович, дякую
Рада, що сами Ви мене навчали. Ще дуже довго буду проїзжати знайомі перехрестя і згадувати кожні Ваші ПДР-ні повчання.
Можете не сумніватись, що на одного совісного і правильного водія на наших дорогах стало більше. Буду рада не підвести.
Ще раз вдячна за Вашу працю, Ви чудовий вчитель.
До зустрічі на дорогах.

ВОАУК

Дякуємо за щирі слова подяки! Успіхів вам!

Наталя

До Ярового Олександра Борисовича я потрапила на додаткові заняття вже після проходження курсу водіння в іншій школі, розуміючи, що з тими знаннями не зможу не те, що іспит здати, а взагалі виїхати в місто.
Моєю основною ціллю було саме навчитись водити.
На запитання чоловіка, як тобі займатися з новим інструктором – я відповіла – “Уявляєш, він все пояснює і не свариться!”
Дякую вам за професіоналізм, терпіння, постійну підтримку та безцінні знання!

ВОАУК

Дякуємо, вам також всього найкращого!

Альона Швець

Яровий Олександр Борисович – просто найкращий інструктор!!!
Людина,яка навчила їздити просто з 0 і дала таку базу знань,що іспит пройшов без помилок.
Дякую Вам,за ваше терпіння,професіоналізм,за вашу віддачу знань,за те що підготували не тільки до екзамена,а й для життя надалі. Кожна ваша помилка була конструктивна,строгааа і сльози були,і страшно булоо,але ви вміли заспокоїти на зібрати до кучі. Ви доносили все на пальцях по декілька разів,аби тільки змогла зрозуміти,ви просто найкращий)
Тепер в місто не страшно буде виїжати зовсім,не так як першого заняття.

P.S. Олексаанддр Борисович,будууу за Вами сумувати,шо це тепер робити без Вас поруч в машині

Last edited 1 рік тому by Альона Швець
ВОАУК

Нам дуже приємно читаті такі слова в адрес наших колег! Успіхів вам!

Сніжана

Навчалась у Бондар та інструктора Ярового О.Б. З приводу теорії чесно кажучи не задоволена, багато зайвого, важко сприймалась теорія. Вимушена була навчатись у іншій онлайн школі, порівнювати навіть не буду, різниця колосальна. Звісно сильний суржик також різав по вухах( не дуже приємно було слухати
З приводу практики вдячна Олександру Борисовичу за відповідальність , відчувається серйозність та велике бажання добре підготовити учня до їзди. Але є мінуси. Буду відвертою. Коли допускались помилки не вистачало спокійного реагування. Завжи була претензія. Іноді відчувалась агресія, не ярко виражена. Тому іноді на уроках було не комфортно та відчувалась напруга. Говорю про свої відчуття) Олександр Борисович, якщо ви це читаєте, то зі сторони просто вам хочу сказати, щоб було менше претензії, замість претензії до помилок учня, можна спокійно і конструктивно сказати, що учень зробив не правильно. Коли інструктор все доносить спокійно і легко, тоді і робота над помилками легше відбувається, і немає дискомфорту та боязні зробити якусь помилку. Психологічно важкувато було і як наслідок допускається більше помилок у такій атмосфері.

Last edited 1 рік тому by Сніжана
ВОАУК

Дякуємо Вам за відгук, ми врахуємо ваші побажання! З повагою адміністрація ВОАУК!

Юлія

Навчалась в автошколі у двох професіоналів лектора Бондар В.В та інструктора Яровий О.Б,люди на своєму місці.Якщо ви будете обирати інструктора,то він має бути тільки Олександр Борисович,людина стримана,терпляча та все пояснює дуже чітко.Я йому дуже вдячна ,за те що здала екзамен з першого разу.

Тетяна

Чудові викладачі! Гарне ставлення усієї адміністрації! Задоволена, що навчаюсь саме в цій автошколі!

ВОАУК

Дякуємо вам дуже!

Світлана

Вибирала школу по рекомендації колег, але залишилися двоякі враження. В школі дійсно працюють професіонали своєї справи, починаючи від лекторів і закінчуючи інструкторами, які зацікавлені не тільки в тому, щоб ви здали екзамен, а і в тому, щоб впевнено почували себе на дорогах, вміли аналізувати дорожню обстановку. Лекції від Бондаря В.В. були чудові, можна було обирати відвідування онлайн\офлайн, лекції були доступні в записі, тож якщо пропустив якесь заняття, взагалі не виникало проблем потім його переглянути, лектор настільки чудово і доступно пояснював, що можна було не читати книжку, все “відкладалося” в голові одразу.
Практичні заняття почалися десь через місяць після теоретичних, можна було собі обирати інструктора або адміністрація розподіляла самостійно. Випадково я попала до Ярового Олександра Борисовича, і це було попадання в ціль! Це той випадок, коли людина дійсно знаходиться на своєму місці, ніхто краще не навчить вас їздити. В міру строгий, терпеливий, все пояснює “на пальцях”, розкаже всі лайфхаки кермування, коли потрібно – підтримає. Завдяки йому здала практику з першого разу, хоча сама в це не вірила:)) щира рекомендація !
Негативні враження залишилися лише від дирекції та адміністрації – замість обіцяних 2.5 місяці навчання вийшло 3-4 міс майже у всієї групи, все тільки через те, що на навчання брали всіх охочих ( а влітку їх дуже багато) , забуваючи про навантаженість інструкторів, як працювали з 8 ранку до 9 вечора і все одно фізично не встигали всіх вчасно випустити, бувало і таке, що учнів з групи автоматично записували до групи наступного місяця, аргументуючи це тим, що відбулася якась технічна помилка, також питання було до ціни – на сайті вона була однією і при подачі документів , а коли ми прийшли на першу лекцію – ціна була вже більшою, також школа бере додаткову оплату за оренду автомобіля на екзамен ( на сайті цього не вказують) , і ще сюрпризом було, що школа не супроводжує вашу групу ні на практику , ні на теорію, тобто цим ви займаєтеся самостійно, нічого складного в цьому немає, але знаю в інших автошколах цим займається сама школа. Тому всім майбутнім учням бажаю бути уважними до адміністрації, адміністрації і дирекції бажаю більше комунікації між собою, і між підлеглими, і тоді ваша школа дійсно стане найкращою!

ВОАУК

Щиро вам дякуємо за об’єктивну оцінку нашої автошколи, ми не знімаємо з себе відповідальності , ми завжди працюємо на совість, тому будемо прагнути ставати кращими!

Last edited 1 рік тому by ВОАУК
Ольга

Яровой Александр Борисович – мастер своего дела! Профессиональный и терпеливый преподаватель!

ВОАУК

Дякуємо за відгук!

Ірина Колонюк

Яровий Олександр Борисович- найкращий і найпрофесійніший інструктор. Безмежно вдячна за всі практичні знання і навички, яким він мене навчив.
Здала практичний екзамен в Сервісному центрі МВС на механічній коробці передач з першого разу.

ВОАУК

Нам дуже приємно, що ви обрали нашу автошколу! Успіхів вам!

Юлія

Чудова автошкола,інструктор Мігаль Ян Йосипович просто супер,хороша людина , дуже міцна витримка,здала все з першого разу,дякую)Всім рекомендую!

Алексей

Приветствую всех. В автошколе прошел в течении 4х месяцев два курса, на С и С1. Как посоветовали в школе сдал вождение одним экзаменом на две категории сразу. Из плюсов: инструктора как по теории так и по вождению просто супер, возможность онлайн обучения, приглашение доп. специалистов. Из минусов: не хватало куратора с которым можно было постоянно консультироваться по текущим вопросам и ужасно устарелый автопарк грузовиков! В целом я доволен и всем рекомендую автошколу им. О.О. Чалого.
Оценка 4 из 5.

Last edited 1 рік тому by Алексей
ВОАУК

Приємно чути як позитивні так і не негативні сторони, тому що нам є до чого прагнути та йти далі!

ВОАУК

Дякуємо за вашу оцінку, ми прагнемо ставати кращими та йти до своєї цілі!

Юлия Терещенко

Александр Борисович Яровой – самый лучший инструктор, нереально крутой и добрый человек. Александр Борисович,
СПАСИБО за крутые уроки вождения, поддержку, понимание и профессионализм.
Вы научили ездить с 0 до сдачи практики с 1 раза, и также дали уроки как ездить в повседневной жизни, а это немаловажно
☺️
Р.S. Буду скучать. Обязательно встретимся на дорогах в родном городе.

Терещенко Юлия

Last edited 1 рік тому by Юлия Терещенко
ВОАУК

Щиро дякуємо вам за такі теплі слова !

ВОАУК

Щиро вам дякуємо за такі теплі слова, до зустрічі на дорогах!