Skip to content

Відгуки

4.6 73 votes
Оцінка
guest
298 Відгуки
Inline Feedbacks
View all comments
Тетяна

Закінчила навчання в автошколі і дуже цим задоволена! Все завдяки чудовим викладачам, які є професіоналами у своїй справі. У автошколі помірковані ціни, відповідна якість, зручне місцерозташування, приємна атмосфера.
Дуже дякую!

ВОАУК

Щиро дякуємо за Ваш відгук, ми цінуємо кожного учня!


Виктория

После обучения в одной из автошкол Винницы, (где руководство, и как следствие, сотрудники погрязли в коррупции) провалила три экзамена по практическому вождению, (инструктор имел свою “методику обучения”-шансов сдать самостоятельно практически не было) я прошла переобучение в школе Автоучкомбината.
Хочу выразить огромную благодарность моему инструктору Яровому Александру Борисовичу, за высокий уровень профессионализма, за его заинтересованность, за его личный вклад в улучшении ситуации на дорогах.
Как результат-я сдала практическое вождение с первого(!)раза и без ошибок ( даже не представляла такое возможным) !!!
Удачи вам во всем и процветания!!!

ВОАУК

Нам дуже приємно, що завдяки нам ви склади іспит та отримали довгоочікуване посвідчення водія!

Аліна

Закінчила навчання в автошколі! Навчалась онлайн, так як, не було можливості відвідувати лекції (важко, але, якщо є самодисципліна, то реально!) На навчання прийшла повним «0»!Почну з першого враження, а це – ресепшн, де знаходяться дві мега позитивні та приємні людини – Юлічка і Влад! Вони підтримка впродовж всього навчання, які завжди знайдуть відповіді на всі організаційні питання!

Лекції викладав – Бондар Володимир Васильович. Подача цікава, зрозуміла, з гумором (який доречний і запам‘ятовується)

Моїм інструктором був – Кратюк Олег Анатолійович. Заняття в кайф, все чітко, лаконічно, без зайвої інформації. Заняття відбувались вчасно, без затримок, аби мати змогу закінчити автошколу з групою, для мене це було важливо! Інструктор, якого можна запитати все, що завгодно і він знайде влучну відповідь. Можна просто поговорити на цікаві теми, можна і по теорії пройтись і «шуточки пожартувати»))) А його хюндайчик – то любов❤️ РЕКОМЕНДУЮ

Дякую адміністрації автошколи за чудово підібраний персонал, за знання та атмосферу❤️ Обов‘язково рекомендуватиму друзям та знайомим.

ВОАУК

Дякуємоооо, читати такі відгуки – це найкраща похвала від наших учнів!!!

Дима

Хочу сказать спасибо коллективу школы за обучение в целом. Теперь детали:

Теория. Поначалу меня смущало количество “левых” тем для обсуждения на занятиях, но со временем я понял: это было нужно для того чтобы плавно ввести группу в ритм учебы. Со временем воду отжали, и добавили много практических разборов и кейсов. Сергей Станиславович Медвецкий – замечательный преподаватель с глубоким пониманием того, как думают и действуют все участники дорожного движения: от пешеходов до водителей большегрузов.

Практика. Однозначно рекомендую Александра Ярового в качестве инструктора. Профессиональный подход, спокойная подача материала, и самое главное — индивидуальная программа обучения. Не смотря на то, что до автошколы я в жизни никогда не сидел за рулём, за время обучения я успел побывать во всех районах Винницы, съездить в аэропорт и Калиновку, отработать техники парковки на реальных улицах и паркингах.

Как результат — оба экзамена сданы с первого раза.

Единственная ложка дегтя во всем этом благолепии — координация. Такое впечатление, что преподаватели, мастера и администрация живут на разных планетах и не могут договориться об элементарных вещах. Если подтянуть этот аспект, будет идеально.

Удачи!

ВОАУК

Щиро дякуємо вам за відгук, ми будемо прагнути ставати ще кращими !

Людмила

Дуже сподобалось навчатись в автошколі,приємна атмосфера.Теорію викладав Медвецький Сергій Станіславович доступно та професійно,завжди з радістю йшла на заняття.Завдяки його лекціям іспит склала без помилок. Окрема подяка інструктору-Яровому Олександру Борисовичу! Він справжній професіонал у своїй справі.Все зрозуміло та спокійно пояснює,находить підхід до учнів різного віку.Він навчив мене не тільки керувати автомобілем,але й контролювати дорожню обстановку і свої емоції,а також рішуче діяти за будь-яких обставин.Дякую автошколі ВОАУК за отриманні знання!!!❤️

ВОАУК

Дякуємо вас за такі приємні слова подяки! Щасти Вам!

Коля

В автошколі було дуже круто і весело, буду сумувати всі дуже ввічливі і добрі. Я радий, що навчався саме тут!

ВОАУК

Ми також щасливі, що в нас навчаються найкращі учні!

Карина

Дякую велике ))) ❤️

Я дуже дякую вашій автошколі що забезпечуєте усі умови якісного та ефективного навчання ❤️

Професіонал своєї справи Медвецький Сергій Станіславович) завдяки його лекціям я здала іспит з першого разу

І найкращий в світі інструктор, людина яка любить свою роботу і віддається їй на повну, який навчив мене водити з 0, розповів всі ази правильного водіння на дорозі і допоміг відчувати себе комфортно і безпечно за кермом – Шевчук Іван Анатолійович. Сьогодні склала іспит по автодромі і місту без жодної помилки ❤️❤️ Радості за такі результати немає меж ❤️

Знайомим буду рекомендувати тільки ВОАУК❤️

ВОАУК

Щиро дякуємо!!!

Альона

Дуже задоволена.Дякую Сергію Станіславовичу за здачу тестів 20 з 20.І вдячна за терпіння і навики водія Олександру Борисовичу, здано без жодної помилки

Олена

Навчання у школі проходили із задоволенням щоразу! Хочу подякувати Вам за співпрацю, хотілось би відмітити колосальний вклад, який робив інструктор Яровий Олександр Борисович!! Оце так спеціаліст по призначенню) Максимальний та професійний підхід до кожного учня, прививає любов до водіння, горжусь що була в Олександра Борисовича !!

Last edited 2 місяців тому by Олена
ВОАУК

Супер, ми раді, що ви долучились до нашої родини ВОАУК!!!

Інна

Жалива автошкола. Просто жах….здача на категорію С затягнулась на 6 місяців. Після здачі теорії пройшло два місяці, і ніхто з групи не може здати….відговорки ремонтуємо машину…коли пришодиш особисто запитати то ще й перегар з рота. Вибачте але це не припустимо. Чекати два місяці щоб від’їздити свої години за які гроші то взяли, а від’їздити нема як, бо машина ремонтується і чомусь не можуть довести її до ладу за два місяці. В кінці кінців години не виїздили до екзамену по суті не готові, а здавати треба…як можна нормально здати коли не було підготовки, адже здача в Гаї зовсім на іншій машині….жах. безвідповідальнісь

ВОАУК

Вдячні вам за відгук. Ми приносими Вам вибачення, всі ваші зауваження ми врахуємо та готові надати Вам недоотриманні години водіння в будь який час, коли вам буде зручно!!! Та плюс 2 заняття в якості компенсації за незручності

Last edited 2 місяців тому by ВОАУК
Максим

Задоволений навчянням в Автоучкомбінаті.Усі іспити склав з першого разу.

Хочу подякувати викладача з теорії Медвецького Сергія Станіславовича за доступно донесену інформацію.

А також окремо велика вдячність моєму інструктору з водіння Яровому Олександру Борисовичу. Дійсно професіонал своєї справи. Всі його наставлення в процесі навчання допомогли скласти іспит і впевненно керувати авто. Я дуже радий, що саме він став моїм інструктором з водіння!

ВОАУК

Щиро дякуємо Вам за відгук!

Олена В

Сподобалося навчання. Все здала з першого разу, хоча до автошколи жодного разу не їздила і була повністю з 0.
Головне, що поборола страх перед автомобілем і отримувала задоволення від водіння.

Окреме дякую інструктору Яровому Олександру Борисовичу!
Пояснює чітко, доступно, терплячий до помилок, часто повторює, щоб усе вклалося в голові, індивідуальний підхід до учня !
Після отримання прав і першого виїзду в місто на власному авто, чоловік сказав, що як для новачка, я впевнено тримаюся на дорозі, і мій інструктор мене справді багато чому навчив!

Last edited 3 місяців тому by Олена В
ВОАУК

Ми дуже раді, що зробили все для Вашого комфортного навчання в нашій автокшолі!Бажаємо вам успіхів!

1 4 5 6