Skip to content

Відгуки

4.6 73 votes
Оцінка
guest
273 Відгуки
Inline Feedbacks
View all comments
Артем

Все чудово рекомендую…..

Last edited 6 днів тому by Артем
ВОАУК

Дякуємо за відгук!

Віталій Ветров

Для мене автоучкомбінат став дійсно першим в житті досвідом з керування автомобілем. Теорію викладав чудовий викладач – Бондар В., практику Сергій Киринюк. Учнем я був не найкращим з нульовим досвідом. Але Сергій зміг навчити мене не боятися дороги, причому все робилось спокійно та коректно. На водіння я йшов з великою радістю. І от, нарешті я отримав свої перші права. Однозначно рекомендую школу та саме цих чудових викладачів та професіоналів

ВОАУК

Дякуємо Вам за приємні відгуки!Ми завжди працюємо для Вас!

Наталія Жаваронок

Хочу подякувати викладачам автошколи
” Автоучкомбінат”, завдяки Вам я отримала довгоочікуване посвідчення водія. Викладачі фахівців своєї справи.
Велике ДЯКУЮ Медвецькому Сергію Станіславовичу за доступне і детальне подання теорії , розглядання різних нюансів кожного правила . Заняття завжди були цікаві, наповнені прикладами для якнайкращого розуміння учнями!
Ну і звичайно , найважливіша людина в період всього навчання- це інструктор по водінню! Яровий Олександр Борисович – професіонал своєї справи, уважний і досвідчений водій, тактовна і чуйна людина. Вміє підтримати і заспокоїти , тому з ним приємно і зовсім не страшно їздити , навіть на самих складних, для мене, перехрестях. Завдяки вам я навчилася водити автомобіль з нуля,поборола страх їзди в місті))
Дякую за проявлене терпіння:)
Навчанням в школі залишилась задоволена на всі 100%.

ВОАУК

Щиро дякуємо за приємні слова в адрес наших викладачів! Вони дійсно цього заслуговують!

Юлія

Висловлюю щиру вдячність ВАУК за професійно підібраний персонал для навчання і оримання навичок водіння. Особливу вдячність висловлюю Яровому Олександру Борисовичу. Він як наш наставник приклав велику працю, для того щоб ми отримали ази водіння. Працю цієї людини, можна порівняти з працею першого учителя,який навчає нас писати, а який буде у нас почерк, залежить тільки від кожного з нас. Олександр Борисович ви відноситесь до тих викладачів, які хочуть і можуть навчити, у вас для цього є дар . В народі кажуть , що є лікарі від Бога і є лікарі не дай Бог. Так ви інструктор від Бога. Хочу побажати Вам міцного здоров’я в цій не легкій справі. Хай доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення.

ВОАУК

Щиро дякуємо за такі слова!Ми і на далі будемо прагнути з відповідальністю відноситись до кожного учня!

Лариса І.

Дякую ВАУК за навчання.
За можливість навчатись онлайн в мінливій реальності, за організацію навчання, за складання теоретичного іспиту без черг.

Особлива вдячність Олександру Борисовичу Яровому за перший водійський досвід, навчання на професійному рівні та чудову підтримку.

З таким чудовим інструктором ви не просто складете практичний іспит з водіння, а отримаєте реальний, життєвий досвід зі справжніми складнощами та поступовою впевненістю водіння.

Олександр Борисович – надзвичайно крутий інструктор, строгість та доброта, найкраще поєднання. Впевнена, що всі його випускники – хороші водії.

Бажаю інструктору та школі безліміту натхнення на нові звершення та перемоги.

ВОАУК

Дякуємо за такі приємні відгуки!

Наталка

Нікому не раджу навчатись саме в цій автошколі

ВОАУК

Вдячні вам за відгук!Це завжди нас стимулює.

Наталка

Нікому не раджу навчатись саме в цій автошколі,
Пояснювати не буду

Марина

Выражаю огромную благодарность своему инструктору Яровому Александру Борисовичу. Спасибо за знания и опыт! Александр Борисович замечательный инструктор! Терпеливый, спокойный, все объясняет очень понятно и доступно! Учит думать на дороге! Поддерживает и переживает на экзамене! Я в полном восторге! Это учитель от Бога. Всем рекомендую!!!!

ВОАУК

Дякуємо!

Last edited 1 місяц тому by ВОАУК
Аня

Пройшла навчання в цій автошколі. Хочу висловити подяку чудовому викладачу правил дорожнього руху Медвецькому Сергію Станіславовичу. Дуже добре пояснює, швидко сприймається інформація і взагалі чудова людина з гарним почуттям гумору. Дякую вам)))

ВОАУК

Щиро дякуємо за приєні слова в адрес наших викладачів!Вони дійсно цього заслуговують!

Ірина

Дуже круто, коли люди на своєму місці, як кажуть. А саме, мій найпозитивніший відгук, стосується Олександра Борисовича, інструктора по володінню. Професійно, чітко, ясно і доступно. Завдяки йому, ти отримаєш навики водіння не тільки для здачі екзамену, а й найголовніше те що тебе очікує після, і це самий найцінніший досвід, адже автодром та екзамен ти незабаром і не згадаєш. Тому якщо тобі потрібно здати успішно екзамен і плюс як великий бонус навчитися впевнено їздити містом і не боятися, тоді обирай компетентного професійного авто інструктора, і це Олександр Борисович!

ВОАУК

Дякуємо за Ваш відгук! Бажаємо подальших успіхів та звершень!

Юлия Кулачок

Пишу тем, кто как и я, пришла к желанию водить авто после 40.. Александр Борисович Яровой – тот автоинструктор, благодаря которому я сейчас с удовольствием вожу машину. Александр Борисович организовал группу в Вайбер, доступно и просто составлялся график для учеников на неделю, делился видеоуроками для начинающих о правильном положении рук на руле, о правилах проезда перекрестков, правилах обгона и опережения и т.д. Яровой Александр Борисович не просто научил водить меня – это не сложно для любого автоинструктора, но помог побороть свои неуверенность и страх, стереотипы о женщинах за рулем и т.д. Я прошу руководство автошколы отметить Ярового Александра Борисовича, как профессионал с современными, доступными методами обучения.

ВОАУК

Дякуємо за Ваш відгук! Бажаємо подальших успіхів та звершень!

Anna

Обучалась вождению у Александра  Борисовича!  Благодаря ему исполнилась моя мечта – водить машину! Огромное спасибо ВАМ Александр Борисович за знания, желание помочь и ответы на самые, казалось бы, глупые вопросы. Вы профессионал своего дела, с безграничным терпением и великолепным чувством юмора! Я пришла к Александру  Борисовичу  с 0 знаний и 100% желанием водить. Сейчас – Я водитель!
Хочу всем сказать, что результатам моей езды я благодарна Александру Борисовичу  , который вложил в меня знания о дорожном движении, о строении автомобиля, а так же уверенность, собранность, и умение быстро принимать решения, что не мало важно в повседневной жизни, а не только в отношении вождения. Со 100% уверенностью могу направлять к нему всех своих близких!! Ни гвоздя, ни жезла на все дороги при любой погоде.
В общем, всем, кто просит меня порекомендовать автошколу –  рекомендую «ВОАУК» за возможность попасть к лучшему инструктору! 

ВОАУК

Дякуюємо за чудові відгуки!

Галина

Дякую за надані теоретичні та практичні знання. Лектор Бондар В. В. чудово доносить інформацію, гарні приклади і наголошення)
Інструктор Мельник В.В. – Ви лучший! Все зрозуміло, сто разів пояснить, допоможе, заспокоїть (як же без нервів).
Уважно слухайте своїх наставників – і все буде гуд.
Школа сподобалася, були нюанси по автодрому, але знайшли компроміс)))

ВОАУК

Дякуємо за Ваш відгук! Бажаємо подальших успіхів та звершень!

Тетяна

Дякую за теоретичні та практичні знання. Здала іспити з першої спроби. Рекомендую вашу автошколу усім, хто планує навчатися. Бажаю вам вдячних учнів.

Рімма

Школа сподобалась!! Дякую Бондарю В. В за чудові лекції. Було дуже цікаво. Матеріал подається доступно з жартами ,відосами, з життєвими прикладами. В Бондаря не знати ПДР неможливо!! Щира подяка моєму інструктору Киринюку Сергію Анатолієвичу!!!!!!! Справжній професіонал. Спокійний, терплячий,мудрий. Сто раз поясне сто раз покаже. На мою думку самий крутий інструктор цієї школи. До речі і теорію і практику здала з першого разу. І зараз потихеньку “газую” по місту

Андрій

Жахлива автошкола… Дирекція безвідповідальна і не дотримується умов договору, ціна на навчання збільшується без попередження, практичні заняття з водіння проходять в основному на автодромі і інструктори не зацікавленні в якості навчання, грузові автомобілі в неналежному стані (сигнал вмикається дотиком дротика, повороти вмикаються прикладаючи певні зусилля). Не рекомендую дану автошколу……

Анна

Очень довольна обучением в данной автошколе, буду непременно советовать друзьям-знакомым. Всё чётко, организованно и доступно.

Материал на занятиях по ПДД преподносился в интересной форме с большим количеством примеров, жизненных ситуаций и юмором. За это благодарность Медвецкому С.С., который всегда готов ответить на любой вопрос студента, всегда поддерживает и настраивает только на хорошее.

Отдельно хочу выделить своего инструктора по вождению Шевчука И.А.: всегда доброжелателен и терпелив, умеет объяснять, казалось бы, одно и то же, в миллион разных способов, подкрепляет всё схемами, видео и т.д. Это тот инструктор, который действительно научит и подготовит не просто к сдаче экзамена, а сделает из вас настоящего водителя. Это такой инструктор, который переживает за каждого своего студента и всегда находит время для занятий в своём плотном графике. Это такой инструктор, который в тебя верит и говорит, что всё получится. На занятиях легко и непринужденно, много бесценных советов, которым будешь следовать всю жизнь. Навык вождения самого Ивана Анатольевича и его основательное знание ПДД впечатляют, это такой специалист, на которого хочешь равняться. Если б можно было измерить насколько я благодарна ему, это было бы точно не меньше, чем Мировой океан.

Также хочу поблагодарить не только своих прекрасных Учителей, но и других сотрудников ВОАУК, с которыми приходилось иметь дело: милейшая маркетолог Юлия, которая ещё на начальном этапе помогала со всем разобраться, терпеливо отвечая на вопросы, и очаровательная девушка-завуч (увы, имени не помню), которая сопровождала на сдаче теор. экзамена в СЦ.

Larisa

Хочу висловити подяку викладачу теорії Володимиру Васильовичу Бондару за чудові лекції. Теоритичний курс був дуже цікавим, викладач доступно все пояснював, наводячи приклади з реальних ситуацій на дорозі. Дуже задоволена навчанням.
Щиро вдячна інструктору з водіння Киринюку Сергію Анатолійовичу. Це справжній професіонал високого рівня, ідеальний інструктор: стриманий, терплячий, послідовний, завжди позитивний, додає впевненості та спокою за кермом.
З такими людьми приємно мати справу! Головне – мати бажання навчитися!
Дякую, Ви найкращі!

Sophia

Добрий день!
Дякую велике за такого класного,крутого інструктора Киринюк Сергій Анатолійович)
Я мега рада що саме він мій інструктор)

Михайло

Хочу висловити своє обур 457ення. Я студент групи 457 категорії С+В. Омрієне отримання посвідчення водія перетворилось в кошмар, коли нам після того, як ми отримали категорію С, нам потрібно було від’їздити 10 водінь і за цю послугу в договорі, який нам давали на початку навчання потрібно було доплатити 1000грн налічкою. А тут директор сказав, що потрібно 5200грн. замість 1000грн. Пишу тут, але маю щастя мати родичів в поліції та прокуратурі,які допоможуть вирішити ці проблеми. Студенти давайте об’єднаємось, адже я не один такий.

Павло

Повністю підтримую даний коментар!без ніяких попереджень,сьогодні 1000 гривень за водіння на категорію В,а завтра уже 5500.Саме цікаве те що за водіння на С категорію ціна становила 3200.Цікава математика.Так що на майбутнє,уточнюйте що ніяких змін в ціні не буде.

Михайло

Хочу висловити свою подяку найкращій людині в ВОАУК – Киринюку Сергію Анатолійовичу. Я дуже радий, що саме він став моїм інструктором з водіння. Під час усіх наших занять, я відчував підтримку та впевненість у тому, що ми приїдемо назад без пригод XD. Надзвичайно стриманий, терплячий, впевнений, але при цьому часто жартує та може розрядити обстановку. Тому я вважаю, що на першому етапі мого майбутнього досвіду з водіння мені сильно пощастило. І сподіваюсь, що скоро відчую себе “Фахівцем”. XD

Сергій Зелинецький

Автошкола дуже погана, викладачі не компетентні, в деяких питаннях орієнтуються поверхнево, нічого пояснити не можуть. Теоретичні заняття не інформативні, сухе перечитування ПДР, можна і самому їх почитати, за такі гроші як вони деруть, має бути набагато краще. Практичні заняття – взагалі ніякі, інструктор – грубіяне, висловлюється нецензурно ще до того, як в автомобіль сів, і вирішує свої питання замість того, щоб навчати водінню. Заст. директора – некомпетентна хамовита особа, яка користується учнями у своїх цілях. За 100 грн. можна пройти весь практичний курс водіння за 1 хв. Хабарники. Краще вчіть нормально, а не накручуйте за рахунок знайомих позитивні відгуки. Нікому не раджу.

Директор ВОАУК

Шановний пане Сергію, дякуємо за ваш відгук та скарги. Ми обов’язково вияснимо обставини та факти, які ви написали, і всі винні будуть притягеннні до відповідальності. Адміністрація ВОАУК

Директор ВОАУК

Пане Сергію, ми нажаль не змогли знайти ваші прізвище та ім’я в жодних списках груп, що навчалися у нашій мережі автошкіл за останні 2 роки. Просимо вас надати інформацію щодо номеру групи чи викладачі, що вас навчали, або надіслати її за номером телефону: 0681113999 (viber). Сподіваємося на співпрацю. Дякуємо вам.

Вікторія
Оцінка :
     

Закінчила автошколу “Dim Drive” в Києві. Автошкола знаходиться в центрі міста, а офіс (клас для навчання) сучасно та дуже красиво облаштований. Викладач теорії Сергій Анатолійович доступно та цікаво розповідає матеріал та підтверджує кожне правило життєвими прикладами, тому інформація дуже легко запам’ятовується. Практичні уроки викладала Лариса Дмитрівна, з першого заняття було зрозуміло, що з інструктором мені дуже пощастило. Все пояснює дуже доступно, та терпляче виправляє всі помилки. Лариса Дмитрівна розповіла про всі нюанси водіння і доступно пояснила, як правильно виконувати всі маневри. Також ми часто практикували виїзд в місто та здобували життєві практичні навички. Дуже дякую “Dim Drive” за постійну підтримку, допомогу та знання. Раджу всім! Повірте, Ви не пошкодуєте!

Ольга
Оцінка :
     

Наслухавшись “страшних” історій про те як інструктори доводять до сліз своїх учениць на водінні, я з острахом йшла не перше заняття. Але все виявилось далеко не так дякуючи Івану Анатолійовичу) Він дійсно вміє налаштувати на спокійний і дружній лад під час занять, професійно пояснити виконання всіх елементів на автодромі і доступно показати чи то розказати як реагувати в будь яких ситуаціях на дорозі. Для мене всі наші уроки пройшли лише з задоволенням.

Також хочу висловити велику вдячність за навчання теорії Володимиру Васильовичу, його яскраві життєві приклади і “смішні відосіки” до будь якого розділу, змушують запам’ятати правила швидко і на довго)

Кристина
Оцінка :
     

В автошколу ВОАУК я пошла учиться по очень положительным рекомендациям своих знакомых. И нисколечки не пожалела.
Огромное спасибо преподавателю с теории Владимиру Васильевичу за очень доступные, понятные, да еще и веселые лекции.
И хочу выразить огромную благодарность своему лучшему инструктору с вождения Шевчуку Ивану. Занятия проходили легко. Иван настоящий профессионал и учитель. Помог побороть свой страх и водить в удовольствие. Спасибо!

Лідія

Дуже задоволена, що закінчила ВОАУК та отримала посвідчення водія. Дякую Ваші школі за якісне навчання, з теорії Сергію Станіславовичу.Та інструктору з водінь Шевчуку Івану за навчання водіню, за професіоналізм, терпіння та надання якісних практичних заннять.Це було приємно та позитивно!)

Анастасия

Я очень довольна автошколой и главное, инструктором Шевчуком Иваном! Очень хорошо и доходчиво может все обьяснить! Спасибо!

Владислава
Оцінка :
     

Я дуже задоволена автошколою, і хочу порадити її всім! Мені дуже сподобалося викладання, адже коли відкриваєш книжку ПДР і думаєш «о Боже, як це все осягнути» але лекції з Сергійом Станіславовичем були ну дуже класні, і ми все вивчили, особливо з «надзвичайним захватом » ми вивчили 31 розділ(440 група розуміє про що я). І дуже вдячна Шевчуку Івану, за круті практичні уроки! Адже урок який проходив би без музики це був би не урок! Я дуже всім вам вдячна!

Шкурпала Валентина
Оцінка :
     

Задоволеа навч.закладом і подачею навчання .Чула позитивні відгуки – я їх ПІДТВЕРДЖУЮ!!
Вчилися знайомі та мій чоловік і всі залишилися задоволеними . Ті години ,які зазначені на сайті – всі від”їздила . Моя особиста подяка деяким викладачам , а саме МЕДВЕЦЬКОМУ С.С. і МІГЕЛЮ Я .Й. ВИ – НАЙКРАЩІІ викладачі !!
Рекомендаю автошколу !!!
Дякую за чудову працю !

Аліна
Оцінка :
     

Водити автомобіль зараз не розкіш, а потреба. В школу я прийшла без навичок водіння (чи знань ПДР) і з думкою “я ж пішохід, авто мусить мене пропускати”. І перше, чого вчишся в автошколі – бути відповідальним пішоходом, так так, саме пішоходом.
Протягом навчання у мені пощастило двічі, перше із лектором(Медведський С.С) та вдруге, з інстуктором водіння (Кратюк О.А)

Кайфовим в школі було і те, шо можна було приходити на навчання як і з ранішньою групою так і з вечірньою. Взагалі-то я була у списках вечірньої групи, але робота часом не дозволяла прийти на урок, то ж для мене це прям жирний плюс 🙂

Навчанням я задоволена, викладачами теж, тепер із водійським посвідченням та швидкістю 40 км/год “ганяю” по крайній правій смузі ))

Владислав
Оцінка :
     

Бачу відгуки тут пишуть в основному про Вінницьку філію, напишу про ту що в м,Жмеринка. Якась дуже дивна структура з незрозумілою ієрархією управління, таке враження – що якась підпільна організація, а якщо подивитись на тих, хто там чи “працює”, чи так просто допомагає – так взагалі незрозуміла ситуація. Через знайомих дізнався що в неофіційних списках даної “організації” навіть є всім відомі у нас в місті шахраї. Однозначно потрібно спочатку навести справки а потім уже віддавати свої кошти їм. Не рекомендую.

Роман

Якщо я правильно зрозумів ваш кострубатий відгук, ви сказали, що нічого не второпали у структурі керування жмеринською філією ВОАУК. А навіщо вам саме це знання? У вас є принаймні базова економічна освіта для таких заяв? Пан хоче навчитися керувати автівкою чи мнить себе ОБХСС?

Юля
Оцінка :
     

Ось і я закінчила ВОАУК та отримала посвідчення водія!!!!! Дякую вашій школі за професіоналів, які мене навчали!!! Час пролетів швидко, лекції були дуже цікавими і незабутніми завдяки Сергію Станіславовичу!!!!!! Але 1000 разів “ДЯКУЮ” я хочу сказати найкращому інструктору з водіння – це Вам Будз Василь Павлович!!!!!!!!!! Шановний Василь Павлович спасибі Вам за професійний підхід до навчання, за Ваше терпіння, підтримку, за розуміння та мудрі поради, коли з дня в день Ви наповнювали мою голову знаннями про авто та безцінною практикою!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Будьте щиро щасливі та здорові, вдячних Вам учнів… ну хоча б таких як я)))

Оля

Прошла обучение в автошколе.Сегодня получила права.Сдала все с первого раза и тесты и вождение.Тесты, благодаря высокому уровню предподования- Сергей Станиславович.Вождение благодаря -Ирине Борисовне. ВСем рекомендую.Если хотите сдать сами и получить знания идите в Автоучкомбинат.

Оксана
Оцінка :
     

Хочу подякувати інструктору Шевчуку Івану Анатолієвичу за цікаве та доступне навчання, отримані знання та навички. Він прекрасна людина, терпеливо відноситься до помилок, вміє доступно пояснити, навчив водінню “з нуля”. Гарантую цікаве навчання та позитивний результат на екзамені !

Шмалій катя
Оцінка :
     

Величезне Дякую усьому персоналу, а особливо маркетологу Наталії, інструктору вані і викладачеві Володимиру Васильовичу. Дуже рада. що обрала саме цю автошколу!!! Дякую Вам!!!

Кочерга Т.О.
Оцінка :
     

Висловлюю величезну подяку своєму інструктору з практичних занять киринюку Сергію Анатолієвичу – ти допоміг мені побороти мій страх авто. дуже вдячна за твою підтримку та опрору. За витримку та твої “залізні” нерви. спокій!!! Киринюк Сергій – прекрасний інструктор з величезним багажем знань та професіоналізмом, а ще неймовірно приємна людина. На практичних заняттях психологом в нашій команді для мене був ти, дякую!!!

Гуменчук Р.Л.
Оцінка :
     

Висловлюю щиру вдячність викладачу теорії ПДД Медвецькому Сергію Станіславовичу та інструктору з водіння Мігалю Яну Йосиповичу за їхні високу професійні якості, терпіння та витримку. Завдяки їхнім старанням на сьогоднішній день можу впевнено сказати: ” Я водій”. У Вашій школі дійсно найкращі фахівці.

Вовкотруб В.В.
Оцінка :
     

Хочу висловити величезну вдячність інструктору з водіння Киринюку Сергію Анатолієвичу за витримку, розуміння та спокійне поясненняпрактичних навичок водіння. Не втомлювався повторювати одне і те саме стільки разів, скільки було потрібно. Спасибі за похвалу і підбадьорювання, доброзичливість, вміння підтримувати в усіх випадках на дорозі, і роз”яснення допущених помилок. Бажаю Вам невичерпної енергії. сил і оптимізму та багато учнів. Також хочу подякувати викладачу з теретичних занять Бондарю Володимиру Васильовичц за доступне пояснення правил дорожнього руху та людське ставлення до нас всіх. Бажаю особистого вдосконалення і гарних, вдячних учнів!!! Рекомендую!!!

Кулик О.М.
Оцінка :
     

Хочу висловити вдячність: викладачам цієї чудової автошколи, водіння Кратюку Олегу Анатолієвичу за терпіння до викладання, доступне пояснення у практичних завданнях. Бажаю здоров”я, удачі сімейного тепла і довгих років праці у даній сфері діяльності. Також хочу подякувати викладачу теоретичних занять, Бондарю Володимиру Васильовичу. за доступне і цікаве викладання. Бажаю здоров”я, довголіття і гарних та терпеливих учнів.

Торохтій Даша
Оцінка :
     

Шаргородська Наталія Ігорівна, дякуємо Вам за професіоналізм. за Ваше терпіння, вміння коректно та доступно подавати інформацію. На уроках з Вами ми отримували задоволення та цінні практичні навики. З повагою Панчук Юлія.

група №401
Оцінка :
     

ВОАУК – супер-школа!!! Висловлюємо величезну подяку Медвецькому Сергію Станіславовичу за чудові теоретичні заняття, які були підкріпленіособистим досвідом і позитивною енергетикою. З повагою та любов”ю група 401.

Коцепуд Ірина №401
Оцінка :
     

Щиро дякую ВОАК за чудове навчаня в цілому,, особливо моєму інструктору з водіння Шевчуку Івану . Він завжди безмежно терплячий , коректний. вмієзадати робочий настрій. допомагає здолати невпевненість та страх на дорозі, фахівкць своєї справи. Величезне дякую!!!

Клименко Тетяна №402
Оцінка :
     

Хочу поділитися своїми враженнями про ВОАУК. Це школа, яка заслуговує на найвищу оцінку. безмежна вдячність викладачу Медвецькому Сергію Станіславовичу, який подає матеріал доступно, цікаво, пояснюючи доти, доки не стане зрозуміло,з життєвими ситуаціями. Тут цікава подача матеріалу та зручна і невимушена атмосфера під час занять. окрему подяку висловлюю Киринюку Сергію Анатолійовичу, інструктору з практичного водіння. Людина віддається своїй роботі на всі 100%, з ангельським терпінням. Під час навчання його спокійний тон і чіткі рекомендації дуже допомагали. Легко та адекватно вказував на помилки. Саме він допоміг мені перебороти страх дороги та швидкості. Привітний, доброзичливий, позитивний, безперечно професіонал своєї справи!!! Навчатись у Вас одне задоволення. Здобуті знання у вашій автошколі дають можливість впевненно відчувати себе за кермом, а також що не менш важливо, бути культурним та безпечним водієм. Автошкола ВОАУК дає всі можливості для розвитку кермувального мистецтва. Дякую Вам за все!!!!

Анастасія Група №393
Оцінка :
     

Безмежно дякую ВОУК за бездоганне навчання у вашій школі. Вона найкраща у Вінниці!! Щиро Дякую Медвецькому Сергію Станіславовичу за прекрасні теоретичні заняття. Ви наше сонечко, мивас любимо і цінуємо, для мене Ви як другий тато. А також найрращому інструктору Сергію Анатолійвичу. ваші заняття просто в кайф після важкого робочого дня всі отримані навики від вас буду відточувати до бездоганності.Ви найкращий!!!!

Горбачук Аліна Гркпа №392
Оцінка :
     

Хочеться подякувати прекрасному викладачеві з теорії Медвецькому Сергію Станіславовичу за чітке та доступне роз”яснення ПДР, кожен підпунктик “розжовувався” до дрібниць. Просто разюче. наскільки кожен урок був націлений на те, щоб у підсумку побудувати справжнього водія з повним розумінням дорожньої обстановки. спасибі Вам величезне за чудовий труд, неоціненний досвіддо процесу навчання. а також надзвичайне почуття гумору. Будз Василь Павлович. якщо я скажу Вам просто дякую – це дуже мало. Це майже нічого в порівнянні з тією вдячністю з тим почуттям вдячності і всім тим, чим я вам зобов”язана, без Вас небуло б мене як водія!!! Дякую ВОАУК за те. що маємо можливість отримувати знання на високому професіональному рівні. а також за підбір висококваліфікованих кадрів. Процвітання Вам, успіхів і вдячних учнів!!!!

Илюхина Юлия
Оцінка :
     

Так не хочется повторятся и тяжело добавлять что то такое едакое)Коротко говоря я очень довольна школой вцелом. Сергей Станиславович интересно, доступно выложыл нам весь материал. Тесты я сдала и в школе, и в ГАИ чисто! Ваня Шевчук меня учил на автомате – сдала сама все с первого раза! Ну пожалуй в етом все и видно. Водить я готова и не боюсь. Смело вожу уже ивспоминаю о Вас с благодарностью!!! Так держать!!!

Староста Каріна
Оцінка :
     

Щиро Дякую своєму інстуктореві Киринюку Сергієві за знання, терпіння і найголовніше підтримку та віру. Зараз за кермом з великим задоволенням. Навіть виступала в ролі водія, для перевезення людей в інше місто) Також величезне “ДЯКУЮ” Володимиру Васильовичу Бондарю за теоретичні знання. Педагог вищого рівня. Група 397

Світлана
Оцінка :
     

Група 412
Перше позитивне враження це Наталья Ковбасюк, привітлива, приємна, мила дівчина, до якої я не одноразово звирталася з різними запитаннями.
Друге враження – це Бондар Володимир Васильович, педагог від Бога, відвідувати його лекції і не вивчити ПДР не можливо. Лекції проходили цікаво, швидко, так як час не замітно пролітав, і результативно. На лекціях було багато відео, фото, прикладів з життєвих ситуацій.
Інструктор у мене був Сергій Киринюк, дуже спокійний, адекватний, терпеливий. Наші заняття були теж цікавими.
Сподобалася лекція Зєрщікова Олександра.
Не сподобалася лекція Катуніна.
Ще є така порада, а точніше прохання до автошколи. Під час водіння по встановленому маршруту, надається не академічна година, а за який час ти проїдеш даний маршрут. Зазвичай це набагато швидше. Тому, було б добре, якби час який залишився, провести ще на автодромі.
А так все супер. Рекомендую цю автошколу.

ВОАУК

Світлана, дякуємо вам за чудові слова, а також за корисну пораду, ми обов`язково внесемо зміни щодо тривалості заняття, минимум 45 хвилин (академічна година). Бажаємо вам успіху за кермом! Адміністрація

1 3 4 5