Skip to content

Відгуки

4.6 74 votes
Оцінка
guest
495 Відгуки
Inline Feedbacks
View all comments
Швець Людмила

Доброго дня. Хочу подякувати неймовірно класному інструктору Шаргородській Наталії Ігорівні. Яка все зрозуміло пояснює, постійно нагадує якщо забуваєш, є ввічливою, стресостійкою, з гарним почуттям гумору. З якою було комфортно завжди їздити на практичних заняттях. А саме головне вона допомогла подолати страх їздити за кермом. Підготувала до іспиту просто супер і постійно підтримувала, аж до моменту отримання посвідчення. Завдяки її професіоналізму, витримці, віри в мене і підтримці я отримала права з першої спроби. Безмежно вдячна!

ВОАУК

Дякуємо вам за навчання, бажаємо вам успіхів!

Кирило Горчук

Маю тільки гарні емоції від навчання в цій автошколі. Хочу відверто подякувати своєму інструкторові Карнацькому Валерію Володимировичу за всі заняття. Дякую за зрозумілість і пильність до деталей при водінні автомобіля. Завдяки вам я склав іспит на категорію В з першого разу! Буду рекомендувати цю автошколу своїм близьким та рідним!

ВОАУК

Щиро дякуємо!

Оксана

Сьогодні здала з першого разу практичний іспит !!! Хочу висловити велику подяку всій автошколі, а особливо Олександру Борисовичу моєму інструктору. Рекомендую як висококваліфікованого спеціаліста в своїй справі .Бажаю автошколі вдячних учнів і успіхів в такі не легкій роботі !! Всім зеленого світла і мирного неба! Щиро вдячна!!!!!

ВОАУК

Ми завжди раді новим звершенням наших учнів, бажаємо вам подальних успіхів!

Крістіна

Доброго дня)Сьогодні отримала омріяне водійське посвідчення!Хочу щиро подякувати вашій автошколі ,вашому персоналу та особлива подяка вашим терплячим інструкторам.Дуже шкода ,що попередній інструктор захворів,він дав дуже багато знань,але інструктор який його замінив,він просто класна людина,щиро дякую вам,за вирішення всіх питань які траплялись протягом навчання, бажаю надалі успішно працювати у цій сфері!Щиро дякую)))

ВОАУК

Дякуємо вам за довідру, бажаємо вам не зупинятись та їхати до своєх цілей!

ВОАУК

Щиро дякуємо!

Аліна Юхименко

Сьогодні склала практичний іспит з першої спроби))) Хотіла подякувати всьому колективу ВОАУК за професіональний підхід до навчання. Та особливо хочу виділити і подякувати Медвецькому Сергію Станіславовичу за курс теорії, це було максимально пізнавально та цікаво. Викладач вкладає всю свою душу у кожного студента. В саме сердечко❤️
А також мені справді пощастило з інструктором Карнацьким Валерієм Володимировичом. Хоча на початку практики я вагалась між іншим інструктором, але жодного разу не пошкодувала, що потрапила саме до Валерія Володимировича. На усі водіння ходила з великим задоволенням. Дуже гарний підхід до навчання. Результат не змусив себе чекати і омріяне посвідчення водія вже у моїх руках

ВОАУК

Щиро вам дякуємоо, ми бажаємо вам успіхів та нових звершень❤️

Ірина

Доброго дня! Хочу щиро подякувати всій команді автошколи, ви справді надаєте високий рівень знань Особливо вдячна інструктору з водіння Мігаль Яну, я здала практичний іспит з першого разу! Він вірив у мене більше ніж я сама, знайшов правильний підхід, давав настанови і завжди проводив аналіз мого вождіння та вказував на помилки, які потрібно виправляти! Щиро вдячна

ВОАУК

Дякуємо за довіру.

Вероніка

Доброго дня!
Щиро дякую автошколі ВОАУК за круте навчання!)
Теорія була дуже захоплююча та зрозуміла! Бондар Володимир Васильович все чітко, доступно та цікаво викладав)
Заняття проходили дуже весело)
Заняття з водіння в мене були з найкращим інструктором – Кратюком Олегом Анатолійовичем! ❤️
Завдяки йому в мене не було страху автомобілів, від кожного заняття я отримувала кайф!
Саме завдяки йому, впевнено відчуваю себе за кермом!
Олег Анатолійович, професіонал своєї справи!
І навчає їзді не тільки щоб здати іспит, а найголовніше – дає дуже корисні поради їзди в реальному житті! Щиро дякую йому за терпіння, витримку та розуміння!
Дякую Вам❤️

ВОАУК

Дякуємо, бажаємо вам успіхів !

Наталя Качанюк

Щойно здала практичний іспит з першого разу! Емоції зашкалюють! Враховуючи, що навчалась з нуля, не очікувала такого результату.
Хочу подякувати чудовій школі ВОАУК, рада що вибрала саме Вас! Ви круті! Отримала величезне задоволення від навчання. Теоріі нас навчала Тетяна Дем‘янівна Мартюк, надзвичайно цікава людина та викладач, після іі лекцій без особливих зусиль вдалось здати теоретичний іспит з першого разу!
Особливе «дякую» хочеться виразити моєму інструктору з водіння – Вадиму Володимировичу Мельнику за професійний підхід, величезне (ну дууууже величезне) терпіння, зрозумілі і доступні пояснення та завжди приємну атмосферу під час занять.
Бажаю чудовій школі багато нових учнів, успіху та процвітання!

ВОАУК

Щиро вам дякуємо!

Denys

Два роки пройшло як я закінчив навчання в цій школі і здав іспит. Зараз, оглядаючись назад, можу впевненно сказати що школа дає всі базові знання та практичні навички щоб скласти іспит та керувати власним авто (звісно, що на цьому водій не має закінчувати своє начання, і повинен вдосконавлювати теоретичні знання та практичні навички, слідкувати за змінами в ПДР). Моя подяка викладчу з теорії Сергію Станіславовичу за гарне викладання теор. матеріалу, приклади з власного досвіду та дружню атмосферу на уроках. І дякую інструктору з практ. водіння Олександру Борисовичу за досвід бачити та прогонозувати дорожню ситуацію, за витримку та вміння роботи з учнями.

ВОАУК

Щиро вам дякуємо ! Ми впевнені що вчитись ніколи не пізно та кожен учень є цьому приклад.

Катя

Нещодавно склала іспит та отримала права, хочу подякувати Бондару Володимиру за доступне та цікаве пояснення теорії. І окреме дякую Івану Анатолійовичу, справжній знавець своєї справи, вже після першого заняття страх пішов натомість прийшло бажання відвідувати заняття та якомога швидше навчитися водити. Його терпіння,підтримка та спокій допомогли скаласти іспит з першого разу. Безмежно вдячна! Всього найкращого

ВОАУК

Дякуємо вам за відгук.

Валентина

Майже 2 тижні тому я стала водієм

Дякую Бандару Володимиру Васильовичу за прекрасні знання з теорії, він не просто читає лекцію, а дійсно навчає, завдяки цьому я склала іспит з теорії за 2 хв без помилок з першого разу
Моїм інструктором з водіння був Мельник Вадим, проїздили 5 занять і я попросила іншого і це було найкращим рішенням.

Дякую КИРИНЮКУ СЕРГІЮ АНАТОЛІЙОВИЧУ за його вміння навчити, спокійний характер та доброту. З ним я повірила в свої сили і змогла навчитись з 0 водити авто. Всі заняття проходили спокійно та з гумором. Максимально приємні враження про цю людину. Практичний іспит теж складено з першого разу

ВОАУК

Вітаємо вас, ми щиро раді за кожного учня та сподіваємось ви отримали гарний досвід.

Галина

Безмежно вдячна Яровому Олександру Борисовичу. Завдяки його , без перебільшення, титанічним зусиллям, безмежному терпінню, та прагненню дати своїм учням якнайбільше знань, навичок і корисних порад, мені вдалось перебороти страх перед дорогою і невпевненість у своїх силах і можливостях і здати іспит з першого разу.
Олександр Борисович, дякую Вам, Ви найкращий!!!!

ВОАУК

Щиро дякуємо.

КОСЮК

Дякую Сергію Станіславовичу за теоретичне навчання і уміння донести інформацію доступно чітко і зрозуміло.
Також Дякую Шевчуку Івану за терпіння і наполегливість, це людина яка знає підхід до учня так, щоб було все зрозуміло одним словом професіонал у свої справі.Дуже ДЯКУЮ ВАМ ЗА ВСЕ!

ВОАУК

Нам дуже приємно чути такі слова подяки! Бажаємо вам успіхів!

Міра

Інструктор Киринюк Сергій Анатолійович справжній професіонал, на диво виважений, спокійний і позитивний. Ніколи жодного підвищення голосу, витримка сталева). Дякую за навчання Сергію та автошколі ВОАУК!

ВОАУК

Щиро дякуємо за довіру. Успіхів вам в усіх починаннях!

Таня

Щиро дякую, Яровому Олександру Борисовичу за знання та вміння які допоміг отримати! Його витримка та спокій посприяли тому що я вже за 1-2 водіння відчула спокій під час водіння та за короткий час подолала страх водіння та швидкості (перед цим мала досвід уроків з іншим інструктором, і на жаль виїзд на дорогу для мене був суцільним стресом). Вміння зрозуміло пояснити, як водити, що робити та саме головне, як відчувати себе впевнено на дорозі дуже допомагає в майбутньому.
Щиро рекомендую Олександра Борисовича та бажаю успіхів !

ВОАУК

Дякуємо!

1 6 7 8