Skip to content

Складання іспитів

driving

Іспити поділяються на:

Внутрішні (проводяться у ТОВ “ВОАУК”) та зовнішні (у Регіональному сервісному центрі МВС  Вінницької області).

Складання іспиту в автошколі:

Теоретичний етап

Теоретичний іспит – проходить в комп`ютерному класі або письмово по запитаннях в екзаменаційним білетах. Учневі буде запропоновано дати відповіді на 20 запитань за 20 хвилин. Особа, вважається такою, що склала теоретичний іспит, якщо відповідає правильно на 18 питань з 20 за 20 хвилин.

Практичний етап

За результатами внутрішнього іспиту з практики на автодромі та учень може бути допущений до складання іспиту в ТСЦ МВС згідно графіку.

Увага!

За результатами навчання керівництво ТОВ «ВОАУК» має право не допустити учня до складання іспитів в сервісному центрі МВС України, у разі не відповідності рівня знань вимогам законодавства.

 

Отримати посвідчення водія можна одним з варіантів:

1-ий варіант. У визначений день та час разом із групою складати іспит в РСЦ МВС в м. Вінниця.
УВАГА!!! Місце реєстрації по паспорту не має значення де складати іспит!!!
2-ий варіант. В будь-який день протягом 2 років, з моменту закінчення автошколи складати іспиту в ТСЦ МВС згідно графіку.
3-ий варіант. Отримати свідоцтво про закінчення автошколи і самостійно записатися на іспити в будь-якому підрозділі МВС по усій території України.
Складання іспитів в Регіональному сервісному центрі МВС у Вінницькій області проходить за адресою:

21010, м. Вінниця, вул. Ботанічна, 23. тел. (0432) 59-30-48

Розклад роботи РСЦ МВС:

  • ПН 8.00-17.00 (День консультацій)
  • ВТ 8.00-18.00
  • СР 8.00-19.00
  • ЧТ 8.00-18.00
  • ПТ 8.00-16.00
  • СБ 8.00-15.00
  • НД Вихідний день

Вартість складання іспиту у РСЦ МВС: 271 грн. при складанні іспитів отримання права керування однією категорію. Оплата здійснюється окремо на момент складання іспиту. В зазначену суму входить перелік послуг РСЦ МВС щодо складання іспиту, оформлення та видачі посвідчення водія.

Повторне складання іспиту у РСЦ МВС є платним.

Для громадян, що бажають складати іспити в інших населених пунктах, автошкола видає і засвідчує у РСЦ МВС відповідну довідку, яка разом зі свідоцтвом про проходження навчання у ТОВ “ВОАУК”, екзаменаційною карткою, медичною довідкою і паспортом складає комплект документів, необхідний і достатній для складання іспиту.
Пам’ятайте! Запорукою успіху під час іспиту є сумлінне та відповідальне ставлення до навчання протягом усього курсу. Бажаємо вам успіху у навчанні, наші майбутні водії!!!