Skip to content

Навчання на код 95 для внутрішніх та міжнародних вантажних перевезень

yzobrazhenye_viber_2023-09-14_15-19-19-930

ЗАПИСАТИСЬ

Що таке код 95?

Кваліфікаційна карта водія або код 95 – це пластикова картка, яка підтверджує професійну компетенцію водія для перевезення вантажів або/та пасажирів транспортом категорій С, СЕ, С1, С1Е, D, D1, DE, D1E. Обов’язковий документ для водіїв, що здійснюють перевезення вантажів за бортовими журналами ЄКМТ для українських компаній.

Навіщо потрібен код 95?

 • Згідно з Директивою Європейського Парламенту та Ради Європейського Союзу 2018/645 від 18 квітня 2018 року, що змінює директиву 2003/59/ЄС від 15 липня 2003 р., у водіїв, які здійснюють вантажні та пасажирські перевезення на території ЄС, наявність коду 95 обов’язкова.
  Тобто, для того, щоб легально працювати у Польщі, Німеччині, Естонії чи іншій європейській країні, водію, незалежно від його громадянства, обов’язково необхідно пройти курс кваліфікації КОД 95 в будь-якій країні ЄС.
  Код 95 має обмежений термін дії який становить до 5 років. При отриманні відмітки в правах прописується дата коли спливає термін дії даного коду, після чого потрібно знову його підтверджувати.
 • Кваліфікаційна карта водія також потрібна, якщо український водій працює на Європейського перевізника і здійснює перевезення вантажів в країнах Євросоюзу.
  Крім того, кваліфікаційну картку вже вимагають з українських водіїв, які рухаються через Республіку Польща навіть на підставі дозволу.

УВАГА! ТОВ “ВОАУК” проводить навчання водіїв траспортних засобів згідно з визначеним порядком  Навчального центру з підвищення кваліфікацій керівників і спеціалістів, діяльність яких пов’язана з наданням послуг автомобільного транспорту:

 • внутрішні перевезення пасажирів
 • міжнародні перевезення пасажирів
 • внутрішні перевезення вантажів
 • міжнародні перевезення вантажів

Навчання для код 95

В залежності від ситуації та досвіду водія вирізняють три основних типи курсів:

 1. Довгий (повний) курс. Такий курс потрібен для водіїв вантажного транспорту, які отримали посвідчення водія категорії “С” та/або “СЕ” та водіям автобусів з кат. “D” та/або “DЕ” після 01.03.2021 Цей курс водій проходить один раз, а далі тільки поновлює знання на короткому або періодичному курсі.
  Тривалість програми навчання  5 тижнів , з них теорія 260 год. та  20 год. керування ТЗ відповідної категорії. Ціна курсу 14 800 грн (в курс входить теоретична та практична частина- 5 водінь на МАЗ). 

 2. Короткий курс  або Періодичний курс для водіїв вантажівок, які отримали водійські посвідчення  “С“ та/або “СЕ“ ,  до  01.03.2021 та мають стаж керування  не менше 3 років.  Тривалість  навчання 1 тиждень (35 годин. теорії). Ціна курсу 5 000  грн (в курс входить дистанційне теоретичне навчання).

УВАГА! При навчанні на короткому курсі для кат “С1”, “С1Е”, “D1″,”D1Е” стаж не обов’язковий.

Результат навчання – підтвердження професійної компетенції водіїв, шляхом отримання Свідоцтва про підтвердження професійної компетентності  та кваліфікаційної картки водія (код 95).

Які документи потрібні на код 95?

Для того, щоб розпочати навчання потрібно подати наступні документи:

 • Копію паспорта або ID карти + довідкою про місце проживання;

 • Ідентифікаційний код і його копію;

 • Закордонний паспорт та його копію;

 • Водійське посвідчення та його копія з двох сторін;

 • Особисте фото та підпис (в електроному форматі на білому фоні).

тел для довідок: 068-111-3-999 або заповніть гугл форму нижче

ЗАПИСАТИСЬ