Skip to content

Відгуки

4.6 74 votes
Оцінка
guest
495 Відгуки
Inline Feedbacks
View all comments
Вікторія

Навчалася у Олександра Борисовича Ярового, хочу також висловити свою подяку за чудове навчання водінню, гарну практику, підтримку та терпіння. Олександр Борисович – інструктор, який розуміє усі сильні сторони та недоліки кожного учня, вміє правильно розвивати перші та робить все можливе щоб виправити другі, також має багато терпіння, якщо в учня довгий час щось не вдається. Дуже дякую за чудову практику.

Вікторія

Навчалася у Олександра Борисовича Ярового,хочу висловити вдячність за професіоналізм,строгість,вимогливість,інформація подавалася доступно,вчасно,тому знання та навики засвоювалися швидко і добре
Людина дуже відповідальна,ввічлива,майстер своєї справи,мені пощастило,дякую за навчання

Юлія

Навчалась у Ярового Олександра Борисовича і хочу висловити безмежну вдячність за його професіоналізм і індивідуальний підхід до кожного учня Саме з допомогою Олександра Борисовича я впевнено почуваю себе за кермом, хоча довгий час мені це не вдавалось це дійсно професіонал своєї справи. На заняттях було дуже багато порад саме для реального життя, а не лише на словах. Та і взагалі заняття з Олександром Борисовичем були суцільним задоволенням, були насправді неочікувані ситуації на дорозі, але це така круто практика. Дякую за терпіння, індивідуальність і розуміння

ВОАУК

Наші інструктори самі найкращі! Дякуємо вам за такі теплі слова!

Марина

Навчалася у Бондаря Володимира Васильовича і Ярового Олександра Борисовича – у дійсно професіоналів своєї справи. Теоретичний матеріал викладається зрозуміло, чітко, ясно, з прикладами з життя, а найголовніше – з гумором і позитивом.
Яровий Олександр Борисович навчає їзді не тільки щоб здати екзамен, а найголовніше- дає дуже корисні поради їзди в реальному житті, завжди проявляє терпіння і розуміння, дуже вдячна за це!

ВОАУК

Дякуємо вам!

Надія

Хочу висловити подяку автошколі, зокрема лектору Бондарю Володимиру Васильовичу та інструктору Яровому Олександру Борисовичу. Теорія подається доступно, цікаво, з наведеними прикладами (відеороликами), поясненням та роз’ясненням тестів з іспиту. Не дивлячись, що заняття проводились онлайн, Володимир Васильович вправно з цим впорався, тому зі здачею теоретичних іспитів проблем ніяких не виникало.
Окрема подяка за практичні навички Яровому Олександру Борисовичу, йому випала найважча частина навчання – боротьба з моїми страхами перед водінням. Завдяки підтримці, розумінню, відповідальності, терпінню та розумній критиці, я змогла подолати свої фобії.
Дякую кваліфікованим спеціалістам за отримані знання та навички .
Рекомендуватиму вас усім друзям і знайомим.

Марина

Дуууже рекомендую інструктора Ярового Олександра Борисовича!!!
Це дійсно фахівець своєї справи. Його індивідуальна методика дає можливість швидко відчувати себе впевнено за рулем, байдуже на якому авто, і не страшна механічна коробка передач)
Практичний екзамен здано з першого разу!
Олександр Борисович дає безцінні уроки, якими будете користуватись все життя. Не страшно їздити ні у місті в заторах, ні на трасі. Особливий підхід до кожного, відпрацювання слабких місць.
Дуууже рекомендую Олександра Борисова!!! Ви найкращі!

ВОАУК

Дякуємо Вам за відгук! Олександр Борисович дійсно майстер своєї справи!

Діана

Спершу хочу сказати, що і теорію, і практику я здала з першого разу, і це завдяки інструктору з водіння Олександру Яровому та лектору Володимиру Бондарю. Неймовірно вдячна моєму інструктору Олександру Яровому за всі поради та уроки. Завдяки ньому, я з повного нуля за наші практичні заняття прокачала свою майстерність і впевненість до того, що не боюсь їздити, ні в місті, ні за ним!

ВОАУК

Дякуємо вам за теплі слова в адрес нашого колективу, ми цінуємо кожного з наших колег та учнів!

Ксения

Первое что хочется отметить, забегая на перед. Что благодаря двум замечательным преподавателям я сдала теорию и практику в МРЕО с первого раза.

Решение пойти в эту автошколу было сделано на основе опыта моего мужа. Который закончив эту школу спокойно сел за руль. Хотя до этого никогда не было опыта вождения и даже представления о машинах. Мы в своей семье первопроходцы.

С Сергеем Станиславовичем Медвецким (Теория, ПДР) были самые веселые и познавательные уроки. Хотелось каждые выходные идти на учебу. Мы разбирали много реальных примеров, задавали вопросы, разбилась с темой повторно, если кто-то что-то не понял. Ни разу не пожалела, что выбрала очную форму обучения. Большие обнимашки и благодарности! Тесты для МРЕО до сих пор щелкаю как орешки.

Мой инструктор по вождению, Яровой Александр Борисович заслуживает не менее позитивного отзыва!!!
Я ужасно боялась дороги, самого вождения. Но как и обещал мне инструктор, что к 12-му занятию мой страх должен уйти, так и случилось!
Рекомендую! Мы проехали невероятные километражи, прошли такие части практических навыков которые другие инструктора не дают. Побывали на трассе, получила опыт в контраварийном вождении, и конечно же сдала экзамен с первого раза. Как он сказал мне перед екзаменом: представь, что ты матерая таксистка и все тебе не почём! И действительно так и было

Александр Борисовичу благодарность за терпение, за что подошел к моему обучению индивидуально, что в ходе уроков отрабатывали то, что у меня хуже получалось.

На счёт самой организации обучения и оплат. Хочется порекомендовать будушим студентам отнестись к этому заранее с осторожностью. Придется держать руку на пульсе и рассказывать взрослым людям как ведётся учёт.

ВОАУК

Щиро вам дякуємо за такі слова, нам дуже приємно ! Ми й надалі будемо прагнути покращувати наш сервіс завдяки своїм учням!

Інна Сергіївна

Хочу подякувати Автоучкомбінату за можливість навчатися в період воєнного стану,а особливо за онлайн -лекції
Бондарю Володимиру Васильовичу ,адже він доступно викладає матеріал та методично грамотно проводить паралелі з реальними ситуаціями на дорогах.

Щиро вдячна інструктору з водіння Мельнику Вадиму Володимировичу за професіоналізм,за терпіння,грамотний підхід,витримку✊,індивідуальний підхід,підтримку, налаштування на успіх та створення позитивної атмосфери під час навчання!!!!! Дякую. Рекомендую!!!!✅

Last edited 1 рік тому by Інна Сергіївна
ВОАУК

Дякуємо ! Успіхів Вам на дорозі!

Варвара

Враження від школи двоякі. З однієї сторони кваліфіковані викладачі, а з іншої м’яко кажучи безвідповідальне керівництво. Про керівництво можна багато написати негативу!!! Але краще дам пораду – коли йдети в Автоучкомбінат то вимагайте договір від них! Де вони вкажуть точну вартість навчання та термін навчання. Тоді все буде добре.

А от з викладачами там все добре. РЕКОМЕНДУЮ !!!

Викладач Медвецький Сергій Станіславович – кращий лектор, завжди цікаво та інформативно, доступно подає матеріал)))

Окрема подяка моєму інструктору з водіння Яровому Олександру Борисовичу. Його витримці та професійності можна позаздрити,навчив їздити з 0 до здачі екзамену з першого разу!

Люди яки заслуговують на слова подяки.

Last edited 1 рік тому by Варвара
ВОАУК

Будь який відгук – результат нашої роботи, Дякуємо, що обрали саме нашу автошколу!

Вікторія

В автошколу звернулась вже за порадою друзів і переконалась у професійності як теоретичного навчання так і практичного!
Щиро дякую колективу Автоучкомбінату!
По-перше, в умовах війни, навесні, коли всі були максимально розгублені та налякані, а треба було терміново вчитися водінню, вони відгукнулися і запустили навчальний процес, за це окрема вдячність. Адміністрація школи,- Вам низький уклін за організацію навчання!
По-друге, теоретична викладка матеріалу (Бондар Володимир Васильович) легка, зрозуміла і подається у такій формі, що фактично запам’ятовуєш з першого разу! На всі питання отримуєш толкову відповідь та роз’яснення, які безцінні у практиці.
І, по-третє, що для мене особисто було найскладнішим, бо після доволі травматичного ДТП у своєму житті, я була впевнена, що ніколи не сяду за кермо автомобіля, – це практичне навчання яке успішно пройшло суто завдяки моєму інструктору.
Інструктор Яровий Олександр Борисович.
Професіонал з великої літери, дійсно. Допоміг подолати страх перед водінням, дорогою та непередбачуваними ситуаціями. Індивідуальний підхід, виваженість і витримка, емоційна підтримка та спокійне роз’яснення всіх деталей та особливостей. Сучасний підхід в оволодінні навиків кермування, паркування, європаркування, відчуття автомобіля, дороги та швидкості. Дякую Олександру Борисовичу за професійне, наполегливе та терпляче виконання своєї роботи!
Переконана, що іспити як теоретичний, так і практичний склала з першого разу, завдяки навчанню у “Автоучкомбінаті ім.О.О. Чалого”.
А головне, подолала страх та навчилася водити автомобіль!
Школі бажаю процвітання та уважних і мотивованих до навчання учнів!

Last edited 1 рік тому by Вікторія
ВОАУК

Щиро вам дякуємо!

Ірина

Довго вагалась, але все-таки зробила це і отримала посвідчення водія, склавши практичний іспит з першого разу!
Щиро дякую усім працівникам автошколи за чудове відношення, гарний лекційний матеріал, отримані знання.
Особлива подяка інструктору з практичних занять-Яровому Олександру Борисовичу! Олександр Борисович-прекрасний фахівець і майстер своєї справи, адже за декілька місяців навчив керуванню, пояснив багато моментів щодо правильної та безпечної їзди як в місті, так і на автомагістралях.

ВОАУК

Дякуємо!!!Нам дуже приємно!

Таня

Неймовірно щаслива, коли бачу, що час який я витратила, пройшов недаремно!
Дякую Вам, автоучкомбінат за можливість навчання, у такий складний для нас усіх час!
Дякую, Бондарю Володимиру Васильовичу за прекрасну викладку інформації, за знання, які закарбуються, я впевнена, у багатьох у пам’яті!
Велике дякую Яровому Олександру Борисовичу, за терпіння, за підримку, за прекрасні методики викладання, за унікальні фішки, за неймовірний досвід!
Він- справжній знавець своєї справи!
За те, що разом з ним, я переборола свій страх!
Тому, без сумніву, буду рекомендувати Вас!
Ви- на своєму місці!

ВОАУК

Щиро вам дякуємо за такі приємні слова!Завдяки вам, ми стаєм краще !

ВОАУК

Нам дуже приємно, що результат нашої праці- успіх наших учнів!

Оксана

Сама неочікувала що здача на права пройде настільки легко. Дякую інструктору по водінню Яровому Олександру Борисовичу за якісну підготовку і мою впевненість за кермом. Можу сміливо радити Автоучбовий комбінат ім.Чалого О.О, усім хто бажає навчитися впевнено і якісно керувати автомобілем.

ВОАУК

Для нас також важливо, щоб навчання було продуктивним та легким, тому у нас особливий підхід до кожного учня.

ВОАУК

Автошкола ВОАУК піклується про кожного учня!

Роман

Інструктор з водіння Яровий А. Б дійсно професіонал своєї справи, який не просто вчить як керувати автомобілем а й як думати і аналізувати дорожню обстановку наперед.  Все максимально зрозуміло показував і розповідав. Знає як покращити практичні навички до найвищого рівня, завжди цікаві маршрути і квести, індивідуальний підхід до розробки програми навчання – все на найвищому рівні

ВОАУК

Дякуємо, що обрали мережу автошкіл ВОАУК!

Ілля

Дуже вдячний за навчання, трішки плачевно що із-за війни навчання перейшло в другий темп. Але посвідчення на руках !!!
Дякую за навчання, Інструктор найкращий!!!

ВОАУК

Так, дійсно, сьогоднішні умови внесли деяки корективи у навчання, але все буде Україна!

Леся

Обираючи автошколу зважувала багато моментів і зупинилась на ВОАУК, через можливість переглядати лекції онлайн , групу вихідного дня та можливість підлаштовувати практичні заняття з водіння під свій графік.
На практичні заняття рандомно потрапила до Ярового Олександра Борисовича, і можу впевнено сказати дійсно пощастило, мені вдалось здати практичний іспит в сервісному центрі МВД з першого разу! Та це не головне, головне, що я навчилась керувати автомобілем, і боязнь керування в місті пройшла, бо усі заняття були в місті, на вулицях де звичний для міста потік машин, за що щиро дякую Олександру Борисовичу.
Нажаль через війну в Україні теоретичне навчання на вихідних скасувалося, альтернативою були заняття в будні, і дивитися всі заняття в записі, через не можливість бути онлайн трохи не цікаво, це був негативний момент.
Та цілому навчанням пройшло добре.

Алена

Чудова атошкола! Інструктор Яровий А. Б супер інструктор, професіонал свого діла! Чітко, конкретно, по суті! Дякую за терпіння, підтримку і дає в віру у власні сили! Щиро дякую, рекомендую!

ВОАУК

Неймовірно приємно чути такі слова в адрес наших колег, вони дійсно цього заслуговують!

Віталія

Доброго дня.Вибираючи автошколу,насамперед,цікавилася відгуками про інструкторів з практичних занять,так як розуміла ,що це є дуже валиво для мене,саме навчитися безпечно і правильно їздити
Тому хочу залишити свій відгук тут,для тих хто також має бажання навчитися сміло керувати автомобілем,а не просто отримати посвічення водія!!!
Безмежно вдячна інструктору по водінню,Яровому Олександру Борисовичу за терпіння і бажання дати потрібні знання))))
Навчив практично з нуля,спокійне пояснення ,доступне для розуміння
Завдяки практики Олександра Борисовича, впевнено почуваюсь за кермом.
Також з задоволенням відвідувала лекції Бондара Володимира Васильовича,дуже цікаве і доступне викладання матеріалу ))))Щиро дякую)))

ВОАУК

Дякуємо!!!

Антон
Оцінка :
     

Навчався у Ярового Олександра та Бондаря Володимира, задоволенний навчанням на всі 100%, викладачі дійсно професіонали свого діла.
Яровий Олександр навчає не тільки як здати практичний іспит у сервісному центрі, але як і їздити у повсякденному житті, що є дуже важливим, і на скільки я знаю далеко не всі інструктори так роблять, тому за це окремий плюс!
А Бондар Володимир завжди цікаво викладає всі необхідні знання теорії, та головне наводить конкретні приклади

Last edited 2 років тому by Антон
ВОАУК

Дякуємо Вам за відгук! Наше завдання – знайти підхід до кожного учня!

Катерина

Велике дякую автошколі. Особливо лектору по теорії Бондару Володимиру Васильовичу. Він з душею підходить до студентів, вчить дуже зрозуміло, правила запам’ятовуються легко завдяки його поясненням, також навчив ставитися з повагою до інших водіїв. Також дякую інструктору з водіння Мельнику Вадиму Володимировичу.
Успіхів у навчанні майбутнім водіям і дякую автошколі.

ВОАУК

Дякуємо за такі теплі слова!

Іван

Хочу подякувати автошколі , за чудове навчання !
Особливо велика подяка інструктору з водіння Мігалю Яну Йосиповичу , за комфортне та доступне пояснення , за спокійний тон та за підтримку , за правильний розбір помилок .
На кінець , бажаю процвітання Автошколі , гарних учнів , обов’язково буду рекомендувати для навчання своїм знайомим!

Last edited 2 років тому by Іван
ВОАУК

Дякуємо Вам за відгук!Ми щиро раді за такі приємні слова!

ВОАУК

Щиро дякуємо!

Вікторія

Дуже сподобалося навчатись у вашій автошколі.
Особливо вдячна інструктору з водіння Киринюку Сергію, класно зрозуміло пояснює, особливо здивована була і вдячна за те що ніколи не піднімав тон і не кричав коли в мене щось ішло не так, в нього геніальна витримка бо по відгуках друзів з інших шкіл то інструктори часто переходять межі
Також дуже сподобався лектор Бондар Володимир – унікальна людина, пояснює все дуже доступно.
Взагалі у вас дуже крута школа, буду рекомендувати своїм знайомим

ВОАУК

Ми цінуємо своїх учнів, тому кожен відгук для нас є показником нашої праці!!!

ВОАУК

Дякуємо за такі теплі слова, ми завжди раді Вам!

Sergey

Самая лучшая автошкола в Виннице!
Спасибо огромное за учебу Бондарю Владимиру, всегда очень доступно и доходчиво объясняет информацию.
Так же огромное спасибо Шевчуку Ивану, за самые крутые уроки вождения!
Лучший инструктор!

ВОАУК

Нам дуже приємно за такі відгуки. Дякуємо Вам, що обрали нашу автошколу!

Директор ВОАУК

Доброго дня, Вандо, дякуємо вам за ваш відгук та коментарі. Ми раді, що ви обрали для навчання вашого внука Артема саме нашу автошколу. Артем успішно та самостійно склав внутрішні іспити та має всі необхідні знання та навички, щоб якісно і безпечно керувати автомобілем. Просимо вас поставитися з розумінням, до того, що подарунковий сертифікат для навчання потрібно пред’явити лише при записі на навчання, справа в тому, що ми видаємо їх велику кількість і хочемо уникнути непорозумінь, але ви без проблем можете залишити його у себе для згадки. Вартість навчання у нас за кількістю отриманих учнями години водіння та теорії, а також інших додаткових лекцій та послуг, не перевищує загальну ціну (разом з абсолютно усіма витратами), яку ми декларуємо на наших соцсторінках та нашому сайті, а також оголошуємо про незмінність цієї суми з самого першого дня знайомства з учнями до внутрішнього іспиту в нашій автошколі. Наші учні мають можливість безкоштовного навчання на автодромі з навчальними елементами лише ту кількість разів, яка передбачена згідно з навчальними програмами.
Всі платежі в ТСЦ МВС чи на автодромі після закінчення навчання в нашій автошколі, це платежі, що не входять до суми за навчання в автошколі. На сьогодні кожен учень має можливість складати зовнішні іспити в будь-якому ТСЦ МВС України, таким чином, ми не змушуємо наших випускників завчасно додатково оплачувати платежі в ТСЦ МВС та подачу автомобіля. Вандо, ми бажаємо, щоб ваш внук Артем самостійно та успішно склав іспити в ТСЦ МВС і отримав посвідчення водія. З повагою, адміністрація ВОАУК ім. О.Чалого

Ванда

Не можу судити про якість навчаня у вашій автошколі, так я навчалася у іншій. Але для свого онука, обрала вашу, обирала на основі отриманої інформації від ваших працівників. перевагу віддала на основі таких фактів:

  • “ми єдина автошкола яка має свій автодром – тому не потрібно буде витрачатися додатково на його оплату…” – виявилося брехнею!!!
  • “у вартість навчання входить абсолютно усе і більше нізащо платити не потрібно…” – скромно промовчали про екзамен, вірніше подачу авто на екзамен за 600 грн, цікаво чому саме 600, а не 200 чи 1000?!!!

І нарешті, найнеприємніший момент – це був подарунок на день народження, я придбала подарунковий сертифікат (вартість рамки ну десь гривень 30-50), а через два тижні людині сказали, якщо не принесе та не поверне ту рамку не допустять до навчання, це як?!!!

У підсумку маємо- хороші викладачі та інструктори і брехливий, недолугий менеджмент, що псує репутацію школи.
Не порекомендую вас нікому. Краще заплатити дорожче і мати поважливе ставлення за ці гроші, ніж в кінці отримати суму значно вищу, та ще й відчувати себе обманутим!!!

Last edited 2 років тому by Директор ВОАУК
Андрій

Усім привіт. Хочу подякувати викладачам автошколи. Маючи відкриту категорію В і 10 років водійського стажу я всеодно багато отримав знань з теорії і з практичних занять. Велике дякую за Вашу працю.
А в побажання скажу так. Многая Вам літа, здійснення усіх мрій, мирного неба, щастя і удачі. Дякую, дякую, дякую.

Директор ВОАУК

Доброго дня, Андрію, ми щиро вдячні вам за такі теплі та щирі слова побажань для нас. Вітаємо вас із тим, що ви отримали нове та корисне завдяки нашим викладачам. Нехай ці нові знання принесуть вам багато успіхів у вашому житті. З повагою та вдячністю, адміністрація ВОАУК ім. О.Чалого

Анастасія

Враження від школи двоякі. З однієї сторони викладач Медвецький Сергій Станіславович(легко, цікаво, доступно подає матеріал) і інструктор Яровий Олександр Борисович(це рандомний інструктор, до якого мене записали, але це було 100 відсоткове влучення – людина в якої все в міру – і критики і похвали), які заслуговують на слова подяки. З іншої – найдорожча школа Вінниці, в якої є свій власний автодром, за який потрібно платити (бо лише 3 безкоштовних заняття, за 3 заняття ви не навчитесь їздити на ньому без помилок і це апріорі ще кілька разів по 150 гривень за годину їзди на автодромі), навіть при здачі внутрішнього екзамену треба було заплатити 30 грн з людини, у вас навчання коштує 15000 грн, які ще 30 – це низько як на мене. Найбільша кількість годин лекцій і водіння – маркетинг чистої води. Потім виявляється, що година “акредитована”, тобто не година, а урок, тому виходить взагалі не 42 години водіння, а десь 30, з яких віднімаються тренажери та останнє заняття, яке вважається здачею внутрішнього екзамену. Додаткове заняття 500 гривень, при тому, що в інших школах в районі 200 гривень, плюс ви платите за машину 600 гривень для здачі екзамену в сервісному центрі, що теж дуже дивно і одразу не озвучується. Здала екзамен з другого разу, по своїй вині, а не через брак знань.

Директор ВОАУК

Доброго дня, Анастасіє, дякуємо вам за ваш відгук та ваші побажання. Нам дуже прикро, що у вас виникли деякі неприємні враження під час навчання в нашій автошколі. Ми обов’язково розглянемо ваші побажання та внесемо необхідні зміни у навчальний процес. Хочемо лише звернути вашу увагу на те, що ми не є “найдорожчою автошколою”, оскільки вартість навчання у нас за кількістю отриманих учнями 42 академічні години водіння та 150 академічних годин теорії, а також інших додаткових лекцій та послуг, не перевищує загальну ціну (разом з абсолютно усіма витратами), яку ми декларуємо на наших соцсторінках та нашому сайті, а також оголошуємо про незмінність цієї суми з самого першого дня знайомства з учнями до внутрішнього іспиту в нашій автошколі. Всі платежі в ТСЦ чи на автодромі після закінчення навчання в нашій автошколі, це платежі окремо від суми за навчання в автошколі. Ми не включаємо платежі за іспит в ТСЦ МВС та користування автодромом, що належить нашим партнерам, через те, що не хочемо змушувати наших учнів складати іспит в конкретному ТСЦ МВС в м. Вінниці. На сьогодні кожен учень має можливість складати зовнішні іспити в будь-якому ТСЦ МВС України, таким чином, ми не отримуємо додаткової оплати з наших випускників, які вирішили складати іспит у іншому найзручнішому для них місці. Анастасіє, ми вітаємо вас із тим, що ви самостійно та успішно склали іспити і отримали посвідчення водія. Сподіваємося, що ваше навчання разом з нами було корисним та принесе вам багато успіху у вашому житті. З повагою та вдячністю, адміністрація ВОАУК ім. О.Чалого

Леся

Довго обирала автошколу і накінець зупинилась на ВОАУК, через можливість переглядати лекції онлайн , та можливість підлаштовувати практичні заняття з водіння під свій графік.
Напишу одразу про те, що в моїй сім’ї немає автомобіля, тому рівень моїх навичок водіння дорівнював нулю. Але завдяки професіоналізму, помірній строгості інструктора Ярового Олександра, мені вдалось здати практичний іспит в сервісному центрі МВД з першого разу! Безмежно вдячна Олександру Борисовичу за безцінний досвід)
Окремо хочу виділити викладача з теорії ПДР -Медведського Сергія Станіславовича, який став для нашої групи « татом», він не тільки має професійний підхід до лекції , зрозуміле роз’яснення теми та безліч життєвих прикладів, а ще й величезний людський фактор, він провів нашу групу на екзамен в сервісний центр, підтримував та переживав за кожного учня)
Дякую сім’ї ВОАУК❤️

532114A2-F079-4D82-9DDE-E96B7FEA922A.jpeg
Директор ВОАУК

Доброго дня, Лесю, ми щиро вдячні вам за теплі слова та побажання для нас. Вітаємо вас із тим, що ви самостійно та успішно склали іспити з першого разу і отримали посвідчення водія, бажаємо вам добра, тепла та успіхів. З повагою та вдячністю, адміністрація ВОАУК ім. О.Чалого

Дмитро

Прийшов в автошколу по рекомендаціям, а тепер, після закінчення, також впевнено можу рекомендувати і з свого боку.
Найкраще що є в автошколі – викладачі.
У мене був викладач теорії Медвецький Сергій Станіславович. Подача матеріалу – чудова, з прикладами, з випадками з життя. Людина любить свою справу, що і дає свої результати!
Інструктор – Яровий Олександр Борисович. Навчить не просто водити автомобіль, а й відчувати себе впевнено та правильно оцінювати ситуацію на дорозі. Вважає своєю метою підготувати професійних водіїв, а не просто до іспиту.

Також є і те що можна покращити в автошколі. Якість запису онлайн-транстяції лекцій іноді бажає кращого.

Інна

Школу для оримання нової професії водія рекомендую. Навчання на різні смаки і можливості, хто більше зайнятий, може користуватись онлайн навчанням, якщо вам важко сприймається онлайн, як мені і ви швидко засинаєте від голосу лектора, тоді живі класи вам допоможуть. Хоча була деяка незручність у сприйняті лектора через його великий досвід викладання російською і підчас лекцій довго вухо налаштовувалось до частих русизмів і переключення на російську мову, але якість викладеного матеріалу не повпливала здобути знання, просто навчитись прийшлось чути потрібне і взяти корисне. Це і мінус і плюс лектора, маркетинговий хід в цьому теж присутній. Тому успіху всім хто вивчає, школі удосконалення і розвитку. А в основному все технологічно і в сучасному стилі. А і ще тішки незвично було отримати свідоцтво про закінчення на звичайному А4 без печатей і підписів, булоб приємніше отримати оздоблене рамочкою і на кортоні. Хоча з економічної сторони круто, якщо вже свідоцтва майбутнього будуть просто електронні.
P.s. Щиро дякую адміністрації школи, викладачу і інструктору за вашу працю я досягла мети отримавши знання, тому рекомендувала ваш заклад уже 3 бажаючим. Очікуйте поповнення. Також рекомендую додати коротке презентабельне відео лекції кожного з викладачів на сайт, щоб можна було обрати того викладача, який легко тобі сприймається. Дякую

Last edited 2 років тому by Інна
Вероніка

Дуже крутий викладач Медвецький Сергій Станіславович.Чудова людина,хвилювався за нас при здачі іспитів,підтримував,завдяки його подачі інформації ,іспит здала з першого разу.
Інструктор Шевчук Іван ,терплячий,не підвищував голос,все пояснював.Дуже вдячна,іспит з водіння здала з першого разу ,без додаткових заннять.
Мінуси автошколи :
-автодром 150 гр. 1 заїзд ,як на мене це дивно(чому це все не врахувати в сумму оплати за навчання)
-було дуже холодно в навчальних кабінетах.

Кучерук О.В.

Щиро вдячна викладачу – Медвецькому Сергію Станіславовичу, який є професіоналом своєї справи.
Особливі слова подяки хочу висловити інструктору – Шевчуку Івану Анатолійовичу, який за короткий час навчив водити авто, дав багато корисних порад та рекомендацій. Толерантний, уважний, позитивний, має безмежне терпіння.
Завдячуючи цим людям – я отримала відмінну підготовку і всі екзамени без проблем здала з першого разу.
Дякую за отримані знання та практичні навички!!!

Игорь

Хочу поблагодарить за все знания которые предоставил и научил Александр Борисович. Он лучший специалист в своём деле. С гордостью буду использовать его учение в своей будущей водительской жизни. Спасибо

Леся

Після закінчення навчання в атошколі склалось доволі двояке враження: Викладач теорії – Медвецький Сергій Станіславович, уроки теорії сподобалися дуже ! Викладач пояснює цікаво, наводить приклади з власного життя, йшла на навчання завжди із задоволенням!
Інструктор – Яровий Олександр Борисович. Терпеливо пояснював, навчав не лише керувати, а й думати та приймати правильні рішення. Жодного разу не підвищив голос. Олександр Борисович дійсно зацікавлений у ваших знаннях, та прагне щоб водії були професіоналами. Вдячна за підтримку під час здачі іспиту! Якщо ви шукаєте спокійного, врівноваженого, досвідченого інструктора – рекомендую!!!
Негативні враження від автодрому – схожий на зону бойових дій!(хоча, можливо, це підготовка до реалій наших доріг) Виїзд з автодрому до сервісного центру – жесть! Помилка на іспиті майже у всіх. Чому для учнів власної школи автодром платний? (150грн./год) найдорожчий автодром Вінниці, та найжахливіший! Чому автомобіль + автодром на здачу іспиту оплачується додатково( 600грн.автомобіль +150автодром)? Без додаткових занять іспит не здати (одне додаткове заняття 500 грн.). Вартість навчання – озвучували 15000, по факту вийшло 18000. ( Іспит здала з другої спроби). Загалом, вдячність вчителям, та від адміністрації хотілось би щоб організація навчання була на рівні оплати.

Директор ВОАУК

Доброго дня, Лесю, дякуємо вам за ваш відгук та ваші побажання. Нам дуже шкода, через деякі незручності та незадоволення навчанням в нашій автошколі. Ми обов’язково розглянемо ваші побажання та покращимо процес навчання. Також ми повідомили наших партнерів, щоб вони вчасно виправляли нерівності на автодромі, які були спричинені складними погодними умовами. Хочемо лише звернути вашу увагу на те, що ми чітко декларуємо повну вартість навчання на наших соцсторінках та нашому сайті, а також гарантуємо незмінність цієї суми з самого першого дня знайомства з нашими учнями аж до внутрішнього іспиту в нашій автошколі. Але всі платежі в ТСЦ МВС України чи додаткові (крім безкоштовних) години перебування на автодромі, додаткові уроки та інші послуги після закінчення навчання в нашій автошколі, це платежі, які учні здійснюють окремо від суми за навчання в автошколі. У кожного учня ця сума може бути різною, бо кожен учень особисто сам вирішує, які послуги придбавати додатково чи навпаки не витрачати кошти на ці придбання. Лесю, ми вітаємо вас із тим, що ви самостійно та успішно склали іспити і отримали посвідчення водія. Сподіваємося, що ваше навчання разом з нами було корисним та принесе вам багато успіху у вашому житті. З повагою та вдячністю, адміністрація ВОАУК ім. О.Чалого

Ирина Бахур

Пол года назад я прошла обучение в Автоучкомбинате, но все руки не доходили поделиться своим впечатлением. Хочу выразить ОГРОМНУЮ БЛАГОДАРНОСТЬ своему инструктору Яровому Александру Борисовичу!!! Только благодаря Вашей уникальной методике, терпению и вере Вы смогли вложить в мою “светлую голову” все те навыки и знания, которыми я сейчас могу пользоваться. Александр Борисович, я НЕ БОЮСЬ дороги, руля, и движения!!!! Каждый раз садясь за руль вспоминаю все Ваши наставления. Я Вам говорила что Вы-МЕГА ИНСТРУКТОР. Я очень рада, что моим обучением занимался специалист такого уровня. Да и просто человек с большим сердцем. Вы научили меня контролировать свои эмоции, оценивать ситуацию, мне это помогает не только на дороге, но и в жизненных ситуациях. Спасибо Вам за Ваш труд! Я иногда ловила себя на мысли, насколько Вы сильный и честный, и какую добрую миссию несете в этот мир. Вспоминаю занятия по вождению с теплом, улыбкой и огромнейшей благодарностью! Я не верила, что можно сдать экзамен с первого раза, но Ваша вера и поддержка помогли мне собраться, поверить и сделать это. Александр Борисович, ВЫ – САМЫЙ ЛУЧШИЙ!

Олександра

Хочу поблагодарить за обучение Александру Яровому – инструктору по вождению. Он – профессионал своего дела.

Анастасія

По закінченню навчання в автошколі маю і позитивні моменти і негативні:
Почнемо з позитивних моментів
1. Можливість навчання онлайн стало рятівною шлюбкою в досягненні цілі. У зв‘язку з напруженим робочим графіком відвідувати лекції не мала змогу і можливість навчатись у зручний час дуже підкупила.
2. Медвецький Сергій Станіславович доступно, без «води» та цікаво виклав усю інформацію, яку потрібно було засвоїти. Доказом того є здача тестів в сервісному центрі з першого разу, навчавшись онлайн. Висновок- успіх залежить від бажання навчатись. Сергій Станіславович на перших лекціях сказав: «хто навчається онлайн, як правило, чомусь, не складають іспит», але разом із тим дуже доступно викладав матеріал, щоб усі мали змогу знати правила.
3. Адміністратори та завуч школи то взагалі окрема тема. Надзвичайно приємні, позитивні та відкриті до спілкування, вирішення питань та допомоги. Дякую за це.
4. Інструктор Мельник Вадим Володимирович. Дуже вдячна за те, що входили у моє положення і я мала змогу приїздити на заняття навіть на 8 ранку і навіть у неділю. Також дуже цінним було те, що інструктор був виваженим, не різким та стриманим, не було негативних емоцій, розмов чи конфліктів.
Для мене важливим було те, щоб інструктор був максимально спокійним про що я просила, коли запитували які побажання щодо інструктора та про що відразу попередила Вадима Володимировича. Рекомендую усім студентам звертати увагу на важливі моменти, адже людина не повинна здогадуватись, як з вами потрібно спілкуватись. Це допоможе уникнути багатьох неприємних ситуацій.
5. Автомобіль був справним та охайним.
Тепер перейдемо до мінусів:
1. Для мене великим мінусом стало те, що практичні заняття переносились на інші дні, не за графіком лекцій. З цієї причини жодного разу не потрапила на «комп’ютери», проте це не завадило гарно скласти іспит.
2. Інформаційна група у вайбері також була мінусом. Про усі зміни щодо часу, днів лекцій викладач говорив на занятті та це не завжди дублювалось у вайбері. Були певні незручності з цим.
Загалом навчанням задоволена, є певні мінуси, які для когось можуть бути зовсім не суттєвими. Проте плюсів більше. Автошколі бажаю розвитку, багато учнів, а місту бажаю багато класних водіїв.

Тетяна

Закінчила навчання в автошколі і дуже цим задоволена! Все завдяки чудовим викладачам, які є професіоналами у своїй справі. У автошколі помірковані ціни, відповідна якість, зручне місцерозташування, приємна атмосфера.
Дуже дякую!

ВОАУК

Щиро дякуємо за Ваш відгук, ми цінуємо кожного учня!


Виктория

После обучения в одной из автошкол Винницы, (где руководство, и как следствие, сотрудники погрязли в коррупции) провалила три экзамена по практическому вождению, (инструктор имел свою “методику обучения”-шансов сдать самостоятельно практически не было) я прошла переобучение в школе Автоучкомбината.
Хочу выразить огромную благодарность моему инструктору Яровому Александру Борисовичу, за высокий уровень профессионализма, за его заинтересованность, за его личный вклад в улучшении ситуации на дорогах.
Как результат-я сдала практическое вождение с первого(!)раза и без ошибок ( даже не представляла такое возможным) !!!
Удачи вам во всем и процветания!!!

ВОАУК

Нам дуже приємно, що завдяки нам ви склади іспит та отримали довгоочікуване посвідчення водія!

Аліна

Закінчила навчання в автошколі! Навчалась онлайн, так як, не було можливості відвідувати лекції (важко, але, якщо є самодисципліна, то реально!) На навчання прийшла повним «0»!Почну з першого враження, а це – ресепшн, де знаходяться дві мега позитивні та приємні людини – Юлічка і Влад! Вони підтримка впродовж всього навчання, які завжди знайдуть відповіді на всі організаційні питання!

Лекції викладав – Бондар Володимир Васильович. Подача цікава, зрозуміла, з гумором (який доречний і запам‘ятовується)

Моїм інструктором був – Кратюк Олег Анатолійович. Заняття в кайф, все чітко, лаконічно, без зайвої інформації. Заняття відбувались вчасно, без затримок, аби мати змогу закінчити автошколу з групою, для мене це було важливо! Інструктор, якого можна запитати все, що завгодно і він знайде влучну відповідь. Можна просто поговорити на цікаві теми, можна і по теорії пройтись і «шуточки пожартувати»))) А його хюндайчик – то любов❤️ РЕКОМЕНДУЮ

Дякую адміністрації автошколи за чудово підібраний персонал, за знання та атмосферу❤️ Обов‘язково рекомендуватиму друзям та знайомим.

ВОАУК

Дякуємоооо, читати такі відгуки – це найкраща похвала від наших учнів!!!

Дима

Хочу сказать спасибо коллективу школы за обучение в целом. Теперь детали:

Теория. Поначалу меня смущало количество “левых” тем для обсуждения на занятиях, но со временем я понял: это было нужно для того чтобы плавно ввести группу в ритм учебы. Со временем воду отжали, и добавили много практических разборов и кейсов. Сергей Станиславович Медвецкий – замечательный преподаватель с глубоким пониманием того, как думают и действуют все участники дорожного движения: от пешеходов до водителей большегрузов.

Практика. Однозначно рекомендую Александра Ярового в качестве инструктора. Профессиональный подход, спокойная подача материала, и самое главное — индивидуальная программа обучения. Не смотря на то, что до автошколы я в жизни никогда не сидел за рулём, за время обучения я успел побывать во всех районах Винницы, съездить в аэропорт и Калиновку, отработать техники парковки на реальных улицах и паркингах.

Как результат — оба экзамена сданы с первого раза.

Единственная ложка дегтя во всем этом благолепии — координация. Такое впечатление, что преподаватели, мастера и администрация живут на разных планетах и не могут договориться об элементарных вещах. Если подтянуть этот аспект, будет идеально.

Удачи!

ВОАУК

Щиро дякуємо вам за відгук, ми будемо прагнути ставати ще кращими !

Людмила

Дуже сподобалось навчатись в автошколі,приємна атмосфера.Теорію викладав Медвецький Сергій Станіславович доступно та професійно,завжди з радістю йшла на заняття.Завдяки його лекціям іспит склала без помилок. Окрема подяка інструктору-Яровому Олександру Борисовичу! Він справжній професіонал у своїй справі.Все зрозуміло та спокійно пояснює,находить підхід до учнів різного віку.Він навчив мене не тільки керувати автомобілем,але й контролювати дорожню обстановку і свої емоції,а також рішуче діяти за будь-яких обставин.Дякую автошколі ВОАУК за отриманні знання!!!❤️

ВОАУК

Дякуємо вас за такі приємні слова подяки! Щасти Вам!

Коля

В автошколі було дуже круто і весело, буду сумувати всі дуже ввічливі і добрі. Я радий, що навчався саме тут!

ВОАУК

Ми також щасливі, що в нас навчаються найкращі учні!

Карина

Дякую велике ))) ❤️

Я дуже дякую вашій автошколі що забезпечуєте усі умови якісного та ефективного навчання ❤️

Професіонал своєї справи Медвецький Сергій Станіславович) завдяки його лекціям я здала іспит з першого разу

І найкращий в світі інструктор, людина яка любить свою роботу і віддається їй на повну, який навчив мене водити з 0, розповів всі ази правильного водіння на дорозі і допоміг відчувати себе комфортно і безпечно за кермом – Шевчук Іван Анатолійович. Сьогодні склала іспит по автодромі і місту без жодної помилки ❤️❤️ Радості за такі результати немає меж ❤️

Знайомим буду рекомендувати тільки ВОАУК❤️

ВОАУК

Щиро дякуємо!!!

Альона

Дуже задоволена.Дякую Сергію Станіславовичу за здачу тестів 20 з 20.І вдячна за терпіння і навики водія Олександру Борисовичу, здано без жодної помилки

Олена

Навчання у школі проходили із задоволенням щоразу! Хочу подякувати Вам за співпрацю, хотілось би відмітити колосальний вклад, який робив інструктор Яровий Олександр Борисович!! Оце так спеціаліст по призначенню) Максимальний та професійний підхід до кожного учня, прививає любов до водіння, горжусь що була в Олександра Борисовича !!

Last edited 2 років тому by Олена
ВОАУК

Супер, ми раді, що ви долучились до нашої родини ВОАУК!!!

Інна

Жалива автошкола. Просто жах….здача на категорію С затягнулась на 6 місяців. Після здачі теорії пройшло два місяці, і ніхто з групи не може здати….відговорки ремонтуємо машину…коли пришодиш особисто запитати то ще й перегар з рота. Вибачте але це не припустимо. Чекати два місяці щоб від’їздити свої години за які гроші то взяли, а від’їздити нема як, бо машина ремонтується і чомусь не можуть довести її до ладу за два місяці. В кінці кінців години не виїздили до екзамену по суті не готові, а здавати треба…як можна нормально здати коли не було підготовки, адже здача в Гаї зовсім на іншій машині….жах. безвідповідальнісь

ВОАУК

Вдячні вам за відгук. Ми приносими Вам вибачення, всі ваші зауваження ми врахуємо та готові надати Вам недоотриманні години водіння в будь який час, коли вам буде зручно!!! Та плюс 2 заняття в якості компенсації за незручності

Last edited 2 років тому by ВОАУК
Максим

Задоволений навчянням в Автоучкомбінаті.Усі іспити склав з першого разу.

Хочу подякувати викладача з теорії Медвецького Сергія Станіславовича за доступно донесену інформацію.

А також окремо велика вдячність моєму інструктору з водіння Яровому Олександру Борисовичу. Дійсно професіонал своєї справи. Всі його наставлення в процесі навчання допомогли скласти іспит і впевненно керувати авто. Я дуже радий, що саме він став моїм інструктором з водіння!

ВОАУК

Щиро дякуємо Вам за відгук!

Олена В

Сподобалося навчання. Все здала з першого разу, хоча до автошколи жодного разу не їздила і була повністю з 0.
Головне, що поборола страх перед автомобілем і отримувала задоволення від водіння.

Окреме дякую інструктору Яровому Олександру Борисовичу!
Пояснює чітко, доступно, терплячий до помилок, часто повторює, щоб усе вклалося в голові, індивідуальний підхід до учня !
Після отримання прав і першого виїзду в місто на власному авто, чоловік сказав, що як для новачка, я впевнено тримаюся на дорозі, і мій інструктор мене справді багато чому навчив!

Last edited 2 років тому by Олена В
ВОАУК

Ми дуже раді, що зробили все для Вашого комфортного навчання в нашій автокшолі!Бажаємо вам успіхів!