Skip to content

Відгуки

4.6 74 votes
Оцінка
guest
495 Відгуки
Inline Feedbacks
View all comments
Magalyas Olga

Спасибо огромное Федотову Петру Кондратиевичу за терпение,прекрасное обучение.Только самые теплые слова благодарности в Ваш адресс.
Группа 42/13
Окрема Анна и Магаляс Ольга

Мира

Огромное СПАСИБО Владимиру Васильевичу Бондарю за то что многого научил и много чего полезного рассказал!!!СПАСИБО за хорошую теоретическую базу – настоящий профессионал!

Лена

Велике спасибі ВОАУКу за наданий досвід, за те, чого нас тут навчили, а саме найкращому інстуктору Федотову Петру Кіндратовичу за впевнене відчуття на дорозі, Бондарю Володимиру Васильовичу за цікаво проведені уроки, Косаківській Ларисі Петрівні за допомогу в освоєнні правил дорожнього руху.

Лена

Хочу подякувати за чудове навчання, висловити самі найщиріші і найприємніші побажання Бондарю В.В. і Федотову П.К. Вони найкращі викладачі! Дякую за все Косаківській Л.П. за прекрасні уроки в комп’ютерному класі. Дуже щирі і хороші працівники. Спасибі Вам за все!

Гопало Юлія

Величезну подяку висловлюю супер-викладачу – РЕВУСУ ОЛЕКСАНДРУ ІВАНОВИЧУ (повага до учнів + високий рівень професіоналізму + вимогливість+гумор) його методика навчання неймовірно дієва, та ШАРГОРОДСЬКІЙ НАТАЛІЇ ІГОРІВНІ – спеціалісту з навчання водінню за велике терпіння, повагу до учнів і високий рівень професіоналізму!!!! Завдяки моїм викладачам я здала в ДАЇ з першого разу і “безкоштовно”. Дякую за чудове навчання в ВОАУК!!!!!
З повагою, Гопало Ю.С.

Semerenko

Дякуємо Федотову П.К. за його бажання зробити нас впевненими водіями і за сили, які він докладає до цього. Петро Кіндратович має справжній педагогічний талант, до кожного знаходить свій підхід, знає, коли необхідно похвалити, а коли зробити зауваження!!!

Альбина Гавинчук

Всем здравствуйте! Хочу выразить огромную благодарность лучшему инструктору по вождению ПРИЛУЦКОМУ ИГОРЮ ВЛАДИМИРОВИЧУ! Очень рада, что попала именно к нему!!! Он не только профессиональный инструктор, но и просто хороший человек! С самых первых занятий приучает контролировать каждое свое действие, учит обращать внимание на все, что происходит в машине и рядом с ней, оценивать дорожную обстановку, что является залогом безопасного вождения. В объяснениях все подробно, доступно и логично. Огромное спасибо за терпение, выдержку, такт, корректность, за Ваш добрый тонкий юмор. Буду скучать по Вашим урокам и всегда помнить все Ваши советы!!
Так же хочу поблагодарить нашего преподавателя по теории ШТЕЛЬМАХА НИКОЛАЯ СТЕПАНОВИЧА, за дар преподавателя, его интересные лекции, умение преподать, интересно дополнить всё прочитанное рассказом из своего жизненного и водительского опыта. А это немало важно. Спасибо вам за профессионализм, коммуникабельность, терпение, волнения и переживания за каждого из своих учеников.
Директору спасибо за хорошо подобранный коллектив, все замечательно, все подошли к нам с душой и пониманием,а это главное для начинающих водителей.
Огромная Вам благодарность, успехов и процветания!!!

Анна

Огромная благодарность Штельмаху Николаю Степановичу за профессионализм, полученные бесценные знания и опыт. Замечательный преподаватель, очень довольна качеством преподавания! Также хочу выразить благодарность Прилуцкому Игорю Владимировичу за обучение вождению, качественную подготовку, терпение и выносливость=) Умение объяснить и научить безаварийной, аккуратной езде. Очень довольна, что пошла именно в эту школу! Ни одна минута потраченного времени в школе не прошла зря.

P.S.: Разговоры о том, что в ГАИ невозможно сдать самим, без денег – бред. Сегодня сдала сама, с первого раза. Нужно просто правильно выбрать школу, ну, и учить)

Сергей

Хочу висловити щиру подяку всьому колективу ВОАУК, а особливо Попову Олександру Михайловичу та Медвецькому Сергію Станіславовичу за цікаве, доступне навчання та професійний підхід до своєї справи.

Віка

Величезну подяку висловлюємо нашому інструктору – Попову Олександру Михайловичу за гарний приклад водіння автомобіля та за опановані навики та уміння! Ми будемо Вас пам’ятати та правила не нарушати!!!

Іра

Величезне СПАСИБІ Автоучкомбінату за отримані тут знання та навики в водінні автомобіля. Дуже сподобались заняття з теорії. Викладач Медвецький Сергій Станіславович просто супер-викладач, його методика навчання неймовірно дієва!!! Заняття дуже цікаві та незабутні. Інструктор Бойко Віталій дуже добре об’ясняв як правильніше зробити той чи інший маневр)) особисто я захоплена його спокоєм та веселою натурою. Організаційні питання теж приємно вразили в Автоучкомбінаті. Дякую Вам за цю атмосферу затишку та ваш професіоналізм. 2,5 місяці навчання тут стануть незабутніми!!!! Бажаю гарних учнів та процвітання!!

Гресева Лена

ОГРОМНОЕ СПАСИБО Штельмах Николаю Степановичу за индивидуальный подход к каждому ученику , Косаковской Ларисе Петровне за помощь в компьютерном зале, Соболевскому Виталию Викторовичу за ТЕРПЕНИЕ к своим студентам. ВЫ ЛУЧШИЕ !!! Имела честь учиться у Вас , спасибо Вам за ваш труд !!!

Оля

Огромная благодарность преподавателю Олександру Ивановичу за его обучение, терпение, уважение к ученикам и свой професионализм.

Маша

Чудова школа, чудові люди, неперевершена атмосфера. Медвецький С.С., Соболевський В.В., Косаківська Л.П. – найкращі викладачі у світі . Величезне дякую!

Руслана

Хочу висловити щиру подяку викладачу Медвецькому Сергію Станіславовичу за велике терпіння, повагу до учнів і професіоналізм. Величезна подяка інструктору по водінню Віталію Соболевському. Він і справді – кращий із кращих! Всім рекомендую!

Жанна Рудь

Я залишилась задоволена від навчання в Автошколі ВОАУК. І рекомендую всім маубутнім водіям дану Автошколу. Викладають “на совість” – Штельмах Микола Степанович. А від уроків водіння залишилась в захваті! Водінню мене навчав Аркадій Григорович Буланний.

Vitaliy

Отдельно хотелось бы поблагодарить инструктора Чорнату Игоря Дмитриевича. Спасибо за переданные знания и опыт, спасибо за терпение.

Чернецька Марія

Тільки найпозитивніші спогади залишаться про навчання в “Автоучкомбінаті”! А найбільше “дякую” хочеться залишити для людей, які роблять це місце таким найкращим. А саме Медвецькому Сергієві Станіславовичу за незабутню теорію правил дорожнього руху, яка стає такою зрозумілою і веселою завдяки невимушеній атмосфері та прикладам з реального життя! Соболевському Віталію Вікторовичу за неповторні уроки водіння, залізну витримку і непохитну віру в своїх студентів. Ви справді найкращий! Косаківській Ларисі Петрівні за допомогу та проведений з користю час в комп’ютерному класі. І Хоминій Олені Миколаївні за розуміння і підтримку. Бажаю успіху та багато-багато нових, розумних студентів.
Чернецька Марія, 26/13

Олена

Дякуємо Вам велике за теплі відгуки.

Дима

Большое спасибо лучшему в мире преподавателю Николаю Степановичу за понимание и науку. Отдельная благодарность инструктору вождения Наталье Игоровне. Я езжу, и все это благодоря “ВОАУК”!

Андрій Петров

Дозвольте висловити свою безмежну вдячність колективу ТОВ “ВОАУК”, зокрема: Володимиру Васильовичу Бондарю, Олександру Михайловичу Попову, Володимиру Васильовичу Хомину, Олександру Володимировичу Зєрщикову, Наталії Володимирівній Науменко, Майі Анатоліївні Нич, Ларисі Петрівній Косаківській, за проявлену гостинність та високий рівень професіоналізму!
Особливої подяки заслуговують справжні майстри своєї справи та бездоганні професіонали – пан Бондар Володимир Васильович та пан Попов Олександр Михайлович. Ви, безумовно, заслуговуєте найглибшої та найщирішої вдячності! Безмежно вдячний Вам за те, що не шкодували сил і часу в процесі проходження мною курсу підготовки. Одночасно варто зазначити, що всі хто мав честь проходити курс підготовки під Вашим кураторством, неодноразово висловлювали своє захоплення методикою викладання теоретичного матеріалу та умілим застосуванням практичних навичок, що особливо приємно! Я високо ціную надані Вами навички та сподіваюсь на допомогу в подальшому!
Принагідно, прошу адміністрацію ТОВ “ВОАУК” (при наявності такої можливості) відзначити висококваліфікованих майстрів – Бондаря В.В.та Попова О.М. у відповідності до існуючої системи заохочень, за вагомий внесок у сферу підготовки водіїв та підтвердження позитивної репутації ТОВ “ВОАУК”.
Ще раз дякую за надані навички, розуміння, терпіння та гостинність!

З повагою,
випускник групи 17/13 Андрій Петров

Лена

Найкращі слова вдячності хочеться винести нашому наставнику (гр.17/13) Бондарю Володимиру Васильовичу. Це Людина дійсно з великої літери – гарний вчитель, людяний, завжди усміхнений та доброзичливий, завдяки його урокам все незрозуміле стало доступним. Таким педагогам місце у вашому закладі. Окремі слова вдячності майстрам з уроків водіння ТЗ, а саме Шаргородській Н.І. та Цвігуну В.В. Дякуємо їм за терпіння, професійну майстерність.
З найкращими побажаннями до всього Вашого колективу Горобець О.Ю., Бірюкова О.М.

джой наталія

За час навчання в автошколі я РЕАЛЬНО навчилась водити автомобіль!!! З нуля!! Велике за це спасибі викладачу Наталії Михайлівні та інструктору з водіння Ігору Володимировичу! Я вас дуже люблю, поважаю і щиро бажаю всіляких успіхів у житті. З повагою Наталія Джой =)

Mila

Чудова автошкола, компетентні викладачі, навчили нас всього чого самі знають. З посмішкою на обличчі буду згадувати час навчання. Велике вам спасибі, старанних учнів, успіху і процвітання!

Guest

Огромное СПАСИБО Синькову Дмитрию Васильевичу за терпение и отличное обучение навыкам вождения. Он прекрасный человек, терпеливо относящийся к нашим ошибкам, умеющий доступно объяснить все тонкости водительского дела. Здоровья ВАМ и наилучших пожеланий в новом году. Группа 17/13. Климкина Яна.

Kisil Olga

Огромная благодарность Виктору Владимировичу Цвигуну за обучение вождению! Действительно прекрасный подход к обучению! Спасибо, Вам за Ваш профессинализм и терпение!!!

А также огромная благодарность Владимиру Васильевичу Бондарю за хорошие и доступные теоретические занятия с ПДД!

Спасибо, Вам – Вы настоящие профессионалы!!!!!!!!!!!!!!!!!

С уважением Кисиль Ольга

Віра

З Новим Роком!!!. Благополуччя, терпіння та якомога більше студентів!!! ВИ НАЙКРАЩІ!

Лариса

Дорогие сотрудники ВОАУК!
Поздравляю Ваш коллектив с Наступающим Новым 2013 Годом!
Спасибо всем кто дал мне прекрасные знания в теории и практике вождения, а также всему коллективу ВОАУК
Прошел еще один прекрасный год,
В котором пелось и грустилось,
А то, что в нем не уместилось,
Пусть в новом все произойдет!
Идут часы, проходят дни, —
Такой закон природы,
И мы сегодня Вас хотим
Поздравить с Новым годом!
Желаем Вам от всей души
В грядущем новом годе
Здоровья, счастья, новых сил,
Успехов на работе!

Андрей

Всем в полном составе и лично каждому из многоуважаемого контингента ВОАУК!
С наилучшими пожеланиями даже условно от полиции Западной Германии и Бельгии. Никаких нарушений благодаря основательной подготовке и усилиям настоящих высокообразованных специалистов – профессионалов реальных дел. Особо: Владимиру Васильевичу Бондарю и Николаю Степановичу Штэльмаху.

Volodumur

Безумовно, ВОАУК – найкраща школа міста Вінниця!!! Потужня матеріально-технічна база, висококваліфікований викладацький та інструкторський склад забезпечують якісне навчання і успішну здачу іспитів. З адміністрації автошколи хочу виділити зауча – Наталію Володимирівну, яка є компетентною у своїй справі, приємною і радою прийти на допомогу у вирішенні спірних питань та проблем. Крім того красива і незаміжня)) Я б ще тричі навчався у Вас)))

AlichkaSyper

Дякую Вам за навчання)))) Закінчила автошколу рік назад. Здобутий досвід та професійні навички, які допомагають у повсякденному житті.
Особливу подяку заслуговує майсер виробничого навчання Черната Ігор Дмитович та викладач Бондар Володимир Васильович)))
P.S. Майстер виробничого навчання заслуговує на кращий автомобіль ніж сіренька славута.

Саніна Ксенія

Дуже вдячна за тих, хто мене навчав ПДР і водінню. Сергій Станіславович і Дмитро Васильович – найкращі вчителі. Я впевнена! Окрім успішної здачі екзаменів, вони дали мені багато корисних знань, умінь і водійських навичок, які стануть невід’ємною частиною мого життя в етапі водія. В обох цих викладачів величезний багаж знань за спиною, талант доступно пояснити всі нюанси дорожніх правил і водіння, а головне – вони сповнені життєвої наснаги і мають прекрасне почуття гумору! Дякую Вам, Сергіє Станіславовичу і Дмитро Васильович!
With Love, Саніна К.Ю.

Пишняк Саша

Дякую за чудове навчання в ВОАУК. Окрема подяка Сергію Станіславовичу за чудові уроки з ПРР (90% усієї інформації засвоєно саме на уроках) та Ігорю Дмитровичу за прекрасні уроки з водіння (методика побудована на досягнення учнями власного досвіду та здійснення відповідних висновків з нього). Дякую та бажаю ні цв’яха, ні жезла!
З повагою, Пишняк О.В.

Полякова Татьяна

Задаю себе вопрос – два с половиной месяца – это много или мало? Для общения с отрицательной аурой человека – много, а вот чтобы стать специалистом такого уникального понятия, как автомобилевождение ?!?
Для человека, который открыл для себя совершенно Новый Мир, досее совсем неизвестный во многих своих тонкостях – это один МИГ.
Миг, может быть, потому, что произошла встреча с такими необыкновенными людьми, прекрасными Учителями, специалистами своего дела, как Бондарь Владимир Васильевич, Прилуцкий Игорь Владимирович, Косаковская Лариса Петровна.
Одно мгновение, длиной два с хвостиком месяца, в прекрасной учебной обстановке, в общении с моими Учителями….. Мало! Мало часов учебы также, чтобы познать все, чему еще хочется учиться, учиться и учиться.
Хотелось бы, чтобы каждый теоретический урок закреплялся практикой на компьютере, в вождении автомобиля…А почему, собственно говоря, я должна потом, когда-нибудь, какие-то правовые положения узнавать от инспектора ГАИ? А не получить нужный минимум в стенах нашей Школы?
Грустно говорить о себе, как о бывшей уже ученице Школы… Но курьезный момент во время сдачи внутришкольного экзамена по вождению, возвращает меня в стены Школы.
Принимающий экзамен Карнацкий В.В. (человек ласковый и доброжелательный) предсказал мне, что ждет меня “либо койка в больнице, либо тюрьма”…Это очень окрылило меня! Такое “прекрасное далеко” обнадежило меня и захотелось поразмышлять о том, что оказывается, не всем педагогам присущи такие понятия, как а)Педагогика; б)Психология; в) Этика (не путать с эститикой).
А это ведь школа!
Хорошо, что тут учатся взрослые.
Но, с другой стороны, здесь есть мои Учителя, о которых я говорила в начале!! У которых это все есть в избытке. они этим щедро делятся.
Нужно только оглянуться…
нужно только окрть галза…
Учиться никогда не поздно…
Бывшая ученица Полякова Т.Н., с большим уважением и трепетом к Школе и к своим Учителям.
6.11.12 г.Винница.

Андрей Гальчинский

От МОФАУ, клуба ВиТАК, Винницкой областной федерации драгрейсинга и дрифта СПАСИБО ВОАУК за продвижение авто-мото спорта в Виннице и Винницкой области.
С уважением команда VFDD и Aндрей Гальчинский.

Аліна

Класна школа!

Oleksandra

в школе нужно записываться на обучение заранее, нету мест, но это того стоит, круто, я очень довольна уровнем и качеством обучение. Рекомендую всем.

Riana

В этой автошколе, “ВОАУК”, нету мест, надо записываться заранние и резервировать места в группе, а то может и не быть, но могу сказать, что это стоило того, что бы подождать, здесь реально круто, всем советую.

Горяшина Н.

Федотову П.К. и Бондарю В.В. от будущих “шумахеров” наилучшие пожелания и огромная благодарность за высший профессионализм, отзывчивость и терпение!!!
Группа 63/12 “В”
Горяшина Н., Карпусь П.

Tanja

Огромное спасибо Федотову П.К. за прекрасное обучение вождению!!! После такого мастер-класса никакие ГАИшники не страшны!
Также огромное спасибо Лютому А.И. за хорошую теоретическую базу – настоящий профессионал!

П’яст Наталія

Вінницький обласний автоучкомбінат – НАЙКРАЩИЙ!
В – високий професіоналізм
О – оригінальність навчання
У – унікальні методики
К – класні викладачі
Щира вдячність від людини, яка ніколи за кермом не сиділа. Ви зробили чудо! Тут працюють справжні професіонали:
1.ОЛЕКСАНДР ІВАНОВИЧ ЛЮТИЙ володіє унікальною методикою навчання (вимогливість+гумор+розвивальне навчання+диференційований підхід+майстерність(вищий пілотаж!) викладання. Зичу Вам професійних злетів!
2.КАЧЕНЮК ІВАН СЕВАСТЬЯНОВИЧ – МАЙСТЕР терпіння, добра, гуманності, найвищого професіоналізму (найшвидшої реакції на мої помилки), гумору й великої мудрості. Чудовий психолог! Зичу здоров’я і довгих років життя!
3.КОЗЛОВСЬКА ГАННА МИКОЛАЇВНА – чудовий іміджмейкер Ващого закладу, завжди привітна, доброзичлива й поінформована. Зичу багато плідних літ праці в здоров’ї!
Окреме “дякую” ЛАРИСІ ПЕТРІВНІ КОСАКІВСЬКІЙ – викладачу комп’ютерного класу – за компетентність, професіоналізм, створення атомосфери співпраці, співнавчання, а також доброзичливість, допомогу.
Усім працівникам ВОАУК і керівництву зичу добра, процвітання! Доземний Вам уклін!

О.Степанова

Уважаемый Николай Степанович! Спасибо Вам огромное за те знания, которые Вы нам дали, за все шутки, которые помогают нам в этом нелегком пути, в этом нелегком деле! Спасибо!
Уважаемый Петр Кондратьевич, СПАСИБО! За Ваше терпение, выдержку, и желание научить нас безопасному вождению!!!

Iren

Спасибі Федотову Петру Кіндратовичу та Штельмаху Миколі Степановичу за ДУЖЕ ГАРНЕ НАВЧАННЯ, ПЛІДНУ ПРАЦЮ, ТЕРПІННЯ та за те, що ВИ навчили нас бути справжніми водіями та впевнено відчувати себе на дорозі, а також – за весело проведений час!

Jana

Огромное спасибо за качественное обучение водительскому мастерству! Не зря о вас говорят, как о лучшей в Виннице автошколе. Все профессионалы! Так держать! Отдельное спасибо преподавателю Бондарю В.В. и мастеру Федотову П.К. Они лучшие!!! И Леночке отдельное спасибо!
P.S. Отпустите Бондаря в отпуск! Берегите его!

Natali

Здравствуйте! У меня 27 числа экзамен, и ТАК КАК У МЕНЯ САМЫЕ ЛУЧШИЕ ПРЕПОДАВАТЕЛИ, Я ОБЯЗАТЕЛЬНО СДАМ!!!

Калюжний П.М.

Мені дуже подобається навчання у ВОАУК. Тут детально викладають матеріал та допомагають при помилках. Особливу подяку хочу висловити Андрію Володимировичу Токарчуку за навчання водінню. За 15 водінь я навчився керувати автомобілем без помилок. З найкращими побажаннями

Мазарчук О.В.

Я дуже задоволений навчанням у ВОАУК. Тут підібрані дуже кваліфіковані викладачі, які дуже доступно доносять інформацію до учнів. Буду рекомендувати ВОАУК усім своїм друзям і знайомим, які мають бажання отримати водійські права. Я не сумнівався, куди йти на навчання!

Relizkyj

Пропозиція. Пропоную переглянути підхід до наглядної агітації, зокрема, історичного шляху, пройденого ВОАУК, адаптувати до існуючої дійсності, не перегружаючи червонопрапорною та червонокольоровою символікою радянського, слава Богу, минулого…

ilkov

Мені сподобалось навчання у ВОАУК. Тут дуже кваліфіковані спеціалісти, і я дуже багато чого навчився. Інформацію до учнів доносять дуже дохідливо, і я буду рекомендувати її усім своїм друзям, котрі не мають прав. Я ні секунди не шкодую, що навчаюсь у ВОАУК.

Zirkun

Я щиро вдячний за те, що ви надали можливість навчатися у вашій автошколі. Прийшовши у ВОАУК, я не мав жодної хвилини водійського стажу. Пройшовши курс теоретичного і практичного навчання, на даний момент я відчуваю себе справжнім професіоналом-водієм.Такого високого рівня викладачів і майстрів я не очікував. Рекомендую ВОАУК всім охочим справді навчитися та стати водієм!

Zemljanskiy

Дякую за навчання! Не сподівався, що одразу після навчання можна сісти за кермо і стати повноправним учасником руху. Це для мене було найбільшою несподіванкою.ВОАУК – це найкращі викладачі, майстри, класи та автомобілі.
Рекомендую всім ВОАУК, хто хоче стати справжнім водієм!