Відгуки

Оцінка (4.61 / 51)
avatar
201 Comment threads
7 Thread replies
2 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
200 Comment authors
СвітланаГрупа 393Роман МазурецьФедишина Л.О.Тетяна Дронова Recent comment authors
Циркун Дмитро
Циркун Дмитро

Дуже дякую даній автошколі, зокрема Черкасу Віталію Володимировичу. людина як викладач,
зацікавлює в навчанні, маючи величезний досвід ділиться ним щиро, відверто і
дуже цікаво. ніколи не було скучно і дійсно пізнавально.

Також дуже подякувати Ларисі Петрівній яка допомагала навчатися на комп’ютерах ,
допомагала в складних питаннях!! Дуже вдячний!!
Великих успіхів усім Вам!!

Людмила
Людмила

Дуже хочу висловити щиру вдячність нашому викладачу, а за сумісництвом і моєму інструкторові з водіння, Кіндратюку Євгену Анатолійовичу. Про такого наставника можна тільки мріяти!!!! На кожен урок чи то з теорії, чи то з практики, я йшла із задоволенням та величезним бажанням…. Усі три години занять з теорії щоразу пролітали непомітно, на одному диханні. Завжди було цікаво його слухати та спілкуватися з ним. Вдячна Богові за знайомство з такою ЛЮДИНОЮ. Бажаю Вам, Євгене Анатолійовичу, міцного здоров”я, ще довгих років нелегкої викладацької праці та вдячних учнів)) Завжди буду згадувати про Вас із вдячністю за усі знання, що нам дали; за Ваше терпіння та індивідуальний підхід до кожного учня… З повагою до Вас, Медведчук Людмила та уся наша 85 група!!!

PS.:усі іспити у школі та в МРЕО, здала сама і з першого разу))) вважаю, що це є в більшій мірі заслуга Євгена Анатолійовича, бо чесно сказати, практично ніразу не відкривала підручника, усе він доносив до нас сам!!!!!

PPS.:хочу також зауважити, що ВОАУК має дуже гарну навчальну базу (автодром, комп. клас!!!), приємний кваліфікований колектив. Окрема вдячність Ларисі Петрівні!!!! Дуже гарна та приємна людина!!!!! І взагалі у мене залишилися гарні та приємні враження від навчання у цій школі!!!!!! Рекомендую її усім!!!!!!!!!!

Максим
Максим

Хочу висловити окрему подяку Токарчуку Андрію Володимировичу, за навчання водінню, та Штельмаху Миколі Степановичу за бездоганні знання правил дорожнього руху)

Наталья Лесных
Наталья Лесных

Хочу поблагодарить профессионалов Винницкого облавтоучкомбината за высокий
уровень знаний, прекрасное отношение к ученикам, за интересно проведенные занятия!!!
Отдельная благодарность учителю по теории Бондарю Владимиру
Васильевичу за его умение преподнести учебный материал на таком уровне, что не
запомнить просто невозможно. Правила дорожного движения Владимир Васильевич
изложил по полочкам можно сказать от «А» до «Я» с реальными примерами и
ситуациями на дорогах. Занятия у Владимира Васильевича проходили очень интересно и доходчиво. И как человек Владимир Васильевич очень добрый, отзывчивый и позитивный.
Мастер по вождению Соболевский Виталий Викторович – это
лучший инструктор ВОАУК и настоящий профессионал своего дела. Научил меня
ездить с нуля, ориентироваться в любых ситуациях на дорогах, я даже не верила, что я действительно научусь
ездить. Но благодаря Виталию Викторовичу, благодаря его умению профессионально
рассказать, благодаря его железной выдержке и его спокойствию у меня все
получилось. Спасибо Вам, Виталий Викторович
за внимательность, терпение, тактичное отношение, доброту, за весь позитив,
который у Вас есть!!!
За счет таких профессионалов Винницкий облавтоучкомбинат
всегда будет занимать лидирующие позиции по рейтингу самой лучшей автошколы
Винницы. Всем советую именно ВОАУК.

Спасибо огромное ВОАУК!!!

Лесных Наталья, группа 64/14

Лук'янчук Катерина
Лук'янчук Катерина

Щойно отримала права!!!!! І це завдяки чудовим людям-викладачам у цій школі (ВОАУК). Дякую прекрасному викладачу теорії Штельмаху Миколі степановичу за всю роботу, яку він провів з нами: за подання матеріалу (навіть не хочеш, а все будеш знати), за те, що прислухався до кожного і відповідав на всі запитання (навіть на ті, відповідей на які, здавалося б не існує). Викладач з великої букви. Дякую!
І ще, звичайно, хочу подякувати людині, без якої мені б не бачити водійських прав – це Сеньков Дмитро Васильович!!!!! За такий малий термін він навчив мене “з нуля” водити машину, а саме головне не боятися дороги, навчив читати знаки і поведінку інших водіїв. Я щиро вдячна йому за терпіння, чітке пояснення ситуації на дорозі, за гарний настрій під час навчання.Дякую! Дякую! Я з впевненістю можу рекомендувати Дмитра Васильовича як чудового спеціаліста.

Артем
Артем

Хочу выразить огромную благодарность всему коллективу ТОВ «ВОАУК»
за профессионализм в своем деле. В частности, безумно поблагодарить нашего преподавателя
Штельмаха Николая Степановича за тот бесценный труд который он вкладывает в
каждого своего ученика. Прекраснейший человек и просто феноменальный преподаватель
умеющий грамотно, корректно, интересно изложить и донести материал до каждого
ученика. Просто невероятный впечатления от лекций, сотни жизненных примеров,
шутки из водительского опыта… никогда не забуду: «Режь угол», это просто шедевр!
:-). 2,5 месяца в ТОВ «ВОАУК» были для меня одними из интереснейших в жизни.

Так же хочу выразить огромную благодарность своему инструктору
Киринюку Сергею Анатольевичу! За практический курс научил меня с нуля всем
основным элементам вождения, показал множество примеров в реальных жизненных
ситуациях, дал много полезных советов и рекомендаций. Замечательное отношение к
ученикам и «железные» нервы.

Очень позитивные впечатления от учебы в ТОВ «ВОАУК», с
радостью буду рекомендовать всем знакомым получать знания именной в этой
автошколе.
С ув., Вержук Артем

Олена
Олена

Колектив ВОАУК щиро вдячний Вам за добрі слова. Бажаємо Вам безпечних доріг!

Олександр
Олександр

Дуже задоволений що обрав для навчання саме Автоучкомбінат.
Велика подяка викладачу Медвецькому Сергію Станіславовичу та інструктору Мігалю Яну Йосиповичу.
Завдяки їм отримав важливі знання і досвід.
Велика подяка voauk!

кузик Володимир
кузик Володимир

Дякую Яну Йосиповичу , навчив мене нормально видити автомоб1ть ,ато я коли прийшов взагал1 нулячий був.

TANYA
TANYA

Хочу висловити величезну подяку своїм викладачам з АВТОУЧКОМБІНАТУ : Мігалю Яну Йосиповичу – за безмежне терпіння , професійність,вміння правильно і доступно пояснити , знайти підхід до кожного учня , за весело проведений час а також за безмежне бажання навчити правильному та професійному водінню – ЯН ЙОСИПОВИЧ ви найкращий інструктор!!!!(заїзд в гараж і машину ЗІЛ я запамятаю назавжди) . Також дякую Медвецькому Сергію Станіславовичу - за чудове навчання , за вміння доступно пояснити правила дорожнього руху , за гарні поради як правильно вести себе в любих ситуаціях на дорогах а також за позитивний настрій(регулювальника я запамятаю надовго). ДЯКУЮ ВАМ – ви всі ПРОСТО СУПЕР!!! )))))
P.S : Екзамени в ДАІ я здала сама з першого разу – головне вибрати правильних викладачів , ну і звісно Автоучкомбінат ))))))) Бажаю вам міцного здоров’я , натхнення , терпіння і всього самого найкращого!!!!!

Сергій
Сергій

Хочу подякувати викладачам за відмінну підготовку, хороші навички в керуванні транспортними засобами, особливий підхід до кожного з учнів, за проведення занять весело і цікаво, а особливо: Віталію Володимировичу Черкасу, Ларисі Петрівні Косаківській, Ігорю Юрійовичу Сосніну, Олегу Анатолійовичу Кратюку, а також керівництву за допомогу, розуміння і підтримку, в тому числі: Наталіі Володимирівні Науменко, Валерію Володимировичу Карнацькому, Олександру Володимировичу Зєрщикову, Олені Миколаївні Хоминій, Аліні Юріївні Ляховській. Розвивайтесь і далі допомагайте людям, від вашого навчання залежить безпека руху, тому навчившись у Вас, можу сміло, впевнено і безпечно їздити по дорогах!

Давидович М група 28/14
Давидович М група 28/14

Хочу висловити величезну подяку інструктору Соболевському Віталію Вікторовичу за його професіоналізмі із надання гарних знань з уроків водіння. Дякую за ваше розуміння, терпіння та чудові знання. Рекомендую!

ВАЛЕНТИНА@
ВАЛЕНТИНА@

Спасибі велике Бондарю Володимиру Васильовичу за навчання, а також за те, що він так відповідально відноситься до своєї роботи , за те, що він у кожного вкладає якусь свою частинку знань. А також інструктору Соблевському Віталію Вікторовичу за його вміння так гарно навчити їздити. Я дуже рада, що познайомилась з такими добрими і відповідальними людьми. Їм хочу побажати добрих та відповідальних учнів. У вашій школі викладають хороші люди і хочеться , щоб було так завжди!

Инна
Инна

Благодаря Соболевскому Виталию Викторовичу научилась водить автомобиль. Благодаря Бондарю Владимиру Васильевичу много новых знаний и очень много тонкостей, которыми делюсь со всеми знакомыми водителями. Благодарю за полученые знания и практические навыки.

Светлана
Светлана

Обучаясь у Бондаря Владимира Васильевича и Попова Александра Михайловича, я преобрела много ценных и полезных знаний, а также обучалась мастерству вождения по дорогах в любых ситуациях. Обучение принесло массу удовольствия, проходило легко и доступно. Преподаватели действительно мастера своего дела высшего уровня! Благодаря АвтоУчу моя езда будет безопасна!Спасибо большое всему коллективу!

Наташа
Наташа

Величезне спасибі Кондратюку Євгену Анатолійовичу, перш за все за надзвичайно професійне ставлення до учнів, групи – завжди відчував себе людиною, товаришем поруч з ним. Він кожному приділяв увагу, намагався знайти контакт, доступно, зрозуміло донести матеріал. Приклади з життя, мабуть, запам’ятаються на все життя. Прекрасна людина!Дуже рада, що навчалася саме у нього Побільше б таких людей, а вам ВОАУК таких виладачів!

Юлия
Юлия

Закончила ВОАУК 2 года назад и очень благодарна Соболевскому Виталию Викторовичу. Он самый замечательный преподаватель,мастер своего дела. Только жаль,что Лена не всегда могла ответить на некоторые вопросы,или понять их,часто показывая свое “”доброжелание”” как ко мне,так и к людям,которые были в моей группе)

Катюша
Катюша

Выношу свою благодарнсть моему преподавателю Кондратюку Е.А. Я хочу сказать, что профессионал с большой буквы, отлично справляеться и доводит знания до слушателей самых разных интеллектуальных уровней и решает все задачи по обучению с высокою еффективностью, отлично учитывая индивудальные особенности каждого студента в интересах общего дела – обучения. Еще раз хотелось бы пожелать всего наилучшего и дальнейших успехов в его работе.

Н А
Н А

Соболевскому В В
Умом мужчину не понять,
В мужчину нужно просто верить
Он должен делом доказать,
Что можно жизнь ему доверить.
Умом мужчину не понять,
Он из другого сделан теста,
Но суждено ему занять,
У нас в судьбе так много места.
Умом мужчину не понять,
Но без него как жить на свете?
Умом мужчину не понять,
В мужчину нужно просто верить,
Что можем всё ему доверить,
И он сумеет нас понять!

Свєта
Свєта
Оцінка :
     

Дякую колективу школи за незабутні 2,5 місяці мого життя.
Особливо хочу подякувати найкращому викладачеві теорії Олександру Івановичу Лютому, він справжній майстер свого діла пояснює усе доступно, наводить приклади з особистого досвіду при поясненнях розбирає усе на прикладі доріг нашого міста. На заняттях завжди було цікаво та весело.
Водіння це взагалі клас. Його в мене викладав Ян Йосипович Мігаль. Перші заняття я дуже боялася інших машин. Але буквально на перших двох заняттях страх минув. Він хоч і молодий, але це тільки плюс з ним спілкуєшся на одній мові. Він демократичний, справедливий та з чудовим почуттям гумору. На кожне заняття йдеш із задоволенням.
Випускниця групи 19/14

Білецький Антон
Білецький Антон

Микола Степанович Штельмах дуже
професійно та доступно навчав нас
правилам дорожнього руху. Я вважаю, що він заслуговує звання одного з найкращих викладачів. Також велика
подяка Петру Кіндратовичу за витрачені
нервові клітини та неоцінний досвід з
водіння. Велике дякую нашим викладачам.

Гончарук Татьяна
Гончарук Татьяна

Если Вы ищете себе хорошего инструктора по вождению, то Вам
к Федотову Петру Кондратьеву! После прохождения курса я воспринимать дорожную обстановку целестно, а
не «ближайшие 5 метров под капотом» , видеть дорожные знаки заранее и замечать
возникающие препятствия заблаговременно. Петро Кондратьевич – профессионал,
который любит свое дело, выдержан, пунктуален, всегда пошутит, чтобы разрядить
обстановку. Машина всегда в чистоте, приятно ездить.

Я рада, что именно этот человек был моим инструктором.
Спасибо большое.

Гордійчук Іван
Гордійчук Іван

Штельмах Микола Степанович – добрий та доброзичливий
викладач , який має відповідні
знання, які вкладаються в наші світлі голови). Щиросердечно дякую йому за це.

Дарья
Дарья

Мне безусловно повезло попасть к Федотову Петру!!!
Доступно подана информация , весело и с
толком проведено каждое занятие. Огромнейшее
Вам спасибо за человеческий подход
и понимание.

Зозуля Наташа
Зозуля Наташа

З великою вдячністю закінчую школу ВОАУК. Особливо дякую
своєму майстру з водіння Соболевському В.В., який досконало володіє
професійними знаннями, має велике терпіння та витримку, завжди коректний з учнями
та доступно пояснює наші помилки. Бажаю усіх земних гараздів! Звертаюсь до
адміністрації – БЕРЕЖІТЬ, розумійте та заохочуйте таких професіоналів!!!

Наталья Паращук
Наталья Паращук

Хочемо сказати величезне «Дякую» Медвецькому С.С. , який допомагав нам гризти
граніт науки, навчив як поводити себе на дорозі і в житті! Нам недостатньо буде
слів, щоб висловити все, що ми хотіли, тому просто напишемо – МИ ВАС ЛЮБИМО!
Група 97/13 B

Анна Плаксиенко
Анна Плаксиенко

Хочу висловити
величезну подяку найкращому інструктору
з водіння Каченюку Івану Севастьяновичу!Дякую за розуміння, терпіння, закладені
в нас знання, за витримку і людське
ставлення. Бажаю вдячних учнів, відповідальних та слухняних, які будуть
користуватися знаннями, які Ви в них заслужили усе своє життя!!!

Iren
Iren

Спасибо за знания, навыки вождения и лучшего в мире мужа!

Олена
Олена

Хочу висловити щиру подяку всьому колективу ВОАУК а особливо викладачу Медвецькому Сергію Станіславовичу за цікаві,змістовні,зрозумілі,наповненими прикладами з реального життя і власного досвіду заняття з теорії правил дорожнього руху.За проявлене ним розуміння,терпіння,хвилювання,радість за всіх і кожного окремо.За те,що вселяв у кожного надії і впевненість у своїх знаннях і можливостях.Також велика подяка моєму найкращому і неповторному інструктору Мігалю Яну Йосиповичу за проявлене терпіння на теоретичних заняттях з водіння,за вміння знайти індивідуальний підхід до кожного студента,за те що завдяки йому тевер з автомобілем на “ТИ” але з повагою.Ну і звичайно гостинній Ларисі Петрівні за проявлений професіоналізм і знання своєї справи.Дякую шановні за все!!!Рекомендую для навчання ВОАУК-не пожалкуєте:)

САНЯ
САНЯ

Дуже дякую МЕДВЕЦЬКОМУ СЕРГІЮ СТАНІСЛАВОВИЧУ за його професіоналізм у викладанні ПДР і ВЕЛИКИЙ ВКЛАД ДОБРА і ПОЗИТИВА В НАШІ ДУШІ!!!!!!!!!!! КОСАКІВСЬКА ЛАРИСА ПЕТРІВНА дуже багато допомогла у навчанні в компютерному класі!!! ДЯКУЮ ВАМ!!! Всім РЕКОМЕНДУЮ інструктора по вождінню молодого, талановитого ЯНА ЙОСИПОВИЧА!!! ВІН ЗРОБИТЬ З ВАС ШУМАХЕРА!!!!!! ГАЗУ! ГАЗУ!!! ВСЕЙ СВОЕЙ ГРУППЕ ОГРОМНЫЙ ПРИВЕТ!!! Заметьте, что в группе учились все девочки красавицы и нас трое!!!!!!!!

Сергій Моргун
Сергій Моргун

! Дякую Андрію Володимировичу Токарчуку за неповторні уроки з водіння, залізну витримку і непохитну віру в своїх студентів . Бажаю успіху та багато-багато нових, розумних студентів.

Маринчук Ольга
Маринчук Ольга

Хочу подякувати Медвецькому Сергію Станіславовичу та Черкасу Віталію Володимировичу за отриманні знання з ПДР та навички водіння автомобілем. Завдяки їхньому професійому викладанню та навчанню я здала екзамени в ДАІ без взяток. Дуже рада, що вибрала для себе саме автошколу “Автоучкомбінат”, ні разу не пожалкувала про свій вибір. Я отримала гарні знання та приємні враження. Окрему подяку хочу висловити директору Хомичу Володимиру Васильовичу за підбір гарних кадрів, які викладають на високому рівні.

Венгер Таня
Венгер Таня
Оцінка :
     

Выбирала автошколу долго, но остановила свой выбор на
автошколе «АВТОУЧКОМБИНАТ» ,так как прочитала много положительных отзывов.
Должна сказать, что школа просто СУПЕР!!! Впечатления только положительные. СПАСИБО
Бондарю Владимиру Васильевичу за теоретическую часть обучения. Уроки проходили
интересно и очень познавательно, с реальными примерами из жизни, что позволяло
запомнить даже самое не запоминаемое. Всё
понятно, доходчиво, с повторением и закреплением пройденного материала. Вождение
оставило только положительные воспоминания. Хочу сказать огромное СПАСИБО
самому лучшему инструктору Винницы, Виталию Викторовичу Соболевскому!!!! Он
ПРОФИ с большой буквы с железной выдержкой, спокойный, терпеливый, всё объяснит
и расскажет. Научит не просто ездить, а думать и реально оценивать ситуации на
дорогах! В общем, всем, кто хочет стать хорошим водителем, советую именно эту
автошколу!!!!! «АВТОУЧКОМБИНАТу» желаю удачи и процветания!!!

Венгер Таня, 112/13

Наташа
Наташа

Бондар Володимир Васильович-найкращий викладач. Заняття завжди проходили з усмішкою та дуже цікаво. Розтлумачив ПДР від а до я. В те ,що можна здати комп’ютерні тести в ДАІ самостійно не вірила до останнього дня,але вирішила спробувати. І таки вдалось. А от з водінням авто склалось не дуже. Інструктор був чудовий. Навчив дуже багато,але напевно щоб здати в ДАІ потрібно більше часу для практики.

Дмитро
Дмитро

Величезне дякую викладачу Медвецькому Сергію Станіславовичу та інструктору з водіння Буланному Аркадію Григоровичу за чудове навчання!

П'яста В.А.
П'яста В.А.

Дуже дякую своїм викладачам Медвецькому С.С. і Немировському С.С. Заняття були прекрасні багато емоцій багато життєвих прикладів, особистого опиту. З водіння я для себе взяв багато неоціненного опиту, зрозумів що робити у небезпечних ситуаціях. Все дуже сподобалось буду рекомендувати цю школу і цих учителів усім своїм знайомим. Дуже вам дякую і низький уклін…(111 Група)

Ledi-rider
Ledi-rider

Большое спасибо инструктору Немировскому Сергею за професионализм, правильный подход и знания. С уважением ученица 111 гр.

Ірина
Ірина

Найкращому викладачу теоретичних знань Сергію Станіславовичу Медвецькому вдячність від учениці 111 групи, ваші лекції завжди дуже цікаві, а знання які ви нам даєте будуть завжди допомагати в майбутньому. З повагою Ірина Стратійчук.

Ирина
Ирина

Инструктору по А категории Мигаль Йосыпу Генриховичу, благодарность за знания и умения водить мотоцыкл, я очень Вам благодарна за ваш подход, поддержку, помощь в учении и управлении двуколесным другом.

Ірина
Ірина
Оцінка :
     

Велика вдячність найкращому інструктору Немировському Сергію Станіславовичу за знання, за навики, за розуміння і навчання добре водити машину. Інструктор як говориться від Бога, ти навчив нас бути дійсно справними водіями і розуміти всі тонкощі взаємовідносин з технікою.

Олександр
Олександр
Оцінка :
     

Дякую за чудове навчання в “Автоучкомбінаті” ,а також викладачам які нам дали все те щоб ми стали професійними водіями. За їхнє терпіння , за їхній підхід до кожного учня. А саме Медвецькому Сергієві Станіславовичу за його уміння зробити цікавою і в той же час дуже повчальною теорію правил дорожнього руху з прикладами з реального життя.Немировському Сергієві Станіславовичу за чудові уроки з водіння, за його витримку ,відзивчивість ,доброту і розуміння і віру в своїх студентів. За те що він буде робити все можливе щоб навчити професійному водінню автомобіля, і зробить це! Косаківській Ларисі Петрівні за чудову підготовку в комп’ютерному класі ,а також за доброту і щирість!

Ще раз дякую за ваше розуміння, терпіння та чудові заняття.

З повагою,

випускник групи 111/13 “В” Рахнянський Олександр Володимирович

Татьяна
Татьяна
Оцінка :
     

Уважаемый Владимир Васильевич! Очень
благодарны Вам за предоставленную возможность получить теоретические и
практические знания юными инспекторами дорожного движения. Ежегодно на дорогах
Украины под колесами машин гибнут и получают травмы сотни детей. По этому вопросу
предупреждения детского дорожно-транспортного травматизма необходимо уделять
постоянное внимание всем. Значительный вклад в это дело вносят и юные помощники
ГАИ,отряды ЮИД. Они проводят разъяснительную работу среди школьников, воспитанников
детских садов( будущих автолюбителей), а главное сами становятся
дисциплинированными, ответственными, воспитанными участниками дорожного
движения. В Автоучкомбинате отличная материально-техническая база и
замечательные преподаватели .Дети остались очень довольны занятием. И
символично- первое занятие с детьми прошло накануне Дня памяти жертв
ДТП. Мы надеемся, что полученные знания здесь очень помогут в нашей работе. И
наша Винница по-настоящему станет безопасным городом.

Вадик
Вадик

Сегодня откатал последнее занятие по вождению. Грустно, ведь за руль смогу сесть уже только на экзамене. Ездил с инструктором Аркадием Григорьевичем на Славуте тёмно-красной, а теорию вёл Медвецкий Сергей Станиславович. Научили, показали, рассказали всё чётко, толково и доходчиво. Осталось только экзамен сдать)

Осадчий Діма
Осадчий Діма

Щиро вдячний за навчання інструктору Василю Миколайовичу.

Сергей
Сергей

Висловлюю величезну подяку Василю Миколайовичу за чудове навчання, відношення та розуміння. Завдяки йому я навчився керувати автомобілем.

Саша
Саша

Хочу висловити велику подяку викладачам Бондарю Володимиру Васильовичу та Буланному Аркадію Григоровичу за гарні знання! Щиро Вам дякую

Виктория
Виктория

Велике дякую викладачу Василю Миколайовичу за найкраще навчання, розуміння.

Ільчук Таня
Ільчук Таня

Хочу виразити подяку за чудове навчання всьому колективу Автоучкомбінату, зокрема велика вдячність Кондратюку Є.А. та Бойко В.І. за терпіння, розуміння, високі професійні навички та якісне навчання.

Сікорський Роман
Сікорський Роман

Велике спасибі викладачу Косаківській Л.П. за чудове навчання, хороший настрій, підтримку учнів та якісне навчання. Від всієї групи бажаємо вам здоров’я, щастя, терпіння!!!!!!

Сергей
Сергей
Оцінка :
     

Бажаю висловити свою подяку інстуктору Сенькову Дмитру Васильовичу за сумлінну працю , увагу, терпіння та високі професійні навички і якісне навчання водійській майстерності. Бажаю щастя, здоров’я Вам і Вашим рідним!

Таня
Таня
Оцінка :
     

Давно хотіла записатись в якусь автошколу –
аби навчитись водінню і отримати права. Хотіла, але думка про те , що я буду
сидіти за кермом – мене лякала. Як зважилась на це – не знаю, але воно було
того варте!!! Мене посадили за руль до, мабуть, найкращого в світі інструктора –
Токарчука Андрія Володимировича. Машина дісталась «шикарна» – Славута сіра…
Чесно не важливо на якому авто навчаєшся – важливо, що ти хочеш добитися
результату і що людина яка сидить поруч майстерно навчає тебе водінню!!!