Відгуки

Оцінка (4.75 / 28)
avatar
177 Comment threads
2 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
175 Comment authors
ІннаМаринаІринаОлександрВіталій Recent comment authors
Інна
Інна
Оцінка :
     

Нарешті знайшла час щоб написати свої враження від автошколи.
Сказати що все було супер і я рекомендуватиму цей заклад усім? Ні, ні і ще раз ні! Чому?
Заклад “совковий”! Старі меблі, комп’ютери всі в жахливому стані і вмикаються через раз так як вже давно мали б їх оновити чи змінити на нові і вдосконаліші. Особливої уваги потребує тренажерний зал, хоч я б назвала зал металобрухту і сорому автошколи.
Викладач з теорії Черкас В. В. суперовий, доніс всю інформацію цікаво, доступно і зрозуміло ( ось завдяки йому і хоч одну зірку можу поставити), але теорію можна довчити і в інші вільні години після навчання. А ось практика?! Це жах. Інструктор Киринюк Сергій не дав тих знань які б мав. Перше заняття пройшло лекцією, друге так само і з одним колом їзди по автодрому, таким чином інструктора економлять паливо за яке вже учні розрахувалися. Надалі постійно “допомагав” при навчанні нажимаючи на педаль щеплення і педаль гальмування і тільки наприкінці стало зрозуміло що не я водила машину а він. Таким чином швидше проїхали заплановані маршрути, але на це не звертаючи уваги інструктор проводив заняття.
Я не рекомендую цей заклад для навчання!
Теорію я здала з першого разу без помилок, а практику з другог і тільки завдяки додаткових заняттям ( по 350грн за 1.5год) і пактиці на сімейній машині.

Марина
Оцінка :
     

Хочу залишити відгук про враження від навчання в автошколі “ВОАУК”
•Записалась 5 липня на навчання, мені вислали перелік необхідних документів. •15 липня, зі мною ніхто не зв’язується, я телефоную і запитую коли почнеться навчання, на що мені відповідають “в серпні”. •На ознайомчій презентації автошколи 23 липня нам розказували про найбільшу кількість годин теорії по Вінниці, 40 годин практичних занять і про додаткові лекції з питань страхування, дтп і домедичної допомоги і про “сучасні тренажери”. ПЛЮСИ
• Теорію в нас викладав Черкас В.В. Я навіть не очікувала що теорія може бути настільки грамотно і цікаво донесена до учнів, кожна тема була підкріпленна життєвими ситуаціями, це не була просто начитка ПДР, як було в інших групах. Також рекомендую Бондар В.В.
• Велика кількість годин з теоретичної частини.
На цьому всі плюси закінчуються. Тепер про негативну сторону навчання.
МІНУСИ
•Нас не попередили що час, за яким ми сиділи в класі з тренажерами, забирається з тих “40” годин практичної частини, тобто водіння.
•Всього маємо 19 виїздів по 1.5 години з яких на самому ділі маршрут проїзжаєш за 40 хв туди і назад. Тобто якщо маршрут має 21 км, і ти проїхав його за 60 хв, то твій виїзд тривав 60 хв., але бували заняття і по 1,5 години.
•Проблеми з машиною на якій в мене проходило практичне навчання, а саме певні проблеми під час початку руху на низьких оборотах. Екзамен здавали на Рено, яку представили за 4 дня до екзамену.
•Все що написано листку програми з практичної частини, просто “пыль в глаза”. Водіння з причіпом, в темний час доби, рух від бардюра і інші вказані там речі – просто для того щоб ви прочитали і розписались.
• Дуже не коректно складена практична частина водіння. Перші 3-4 заняття автодром (з яких 1,5 заняття вас ознайомлюють з автомобілем), потім виїзд в місто, і останні 5 занять на автодромі вчитесь паркуватись, рух заднім ходом, змійка і “горка”. До цього часу ви катаєтесь по місту без вміння “трогатись з ручніка” і виїжати задом з парковки.
Підсумок. Теоретична частина навчання з Черкасом В.В. була просто нереально цікавою, задяки йому побували з групою на штрафмайданчику і зводили на екскурсію в СЦ, за що йому величезне дякую!
Але практичною частиною навчання я розчарована. Заняття проходили не так як я очікувала, з інструктором Киринюк С.А. ми навіть ніразу не зупинялись і не пробували розпочати рух від бардюра, розворот на регульованому перехресті не проходили, тому паралельно навчалась їздити на домашній машині. Теорію задала з другого разу, водіння з першого.

Ірина
Ірина
Оцінка :
     

Як це круто, коли від навчання отримуєш задоволення! У ВОАУК я прийшла із переляканими очима та тремтінням в колінцях. Вже давно хотіла водити авто, але страшенно боялася сідати за кермо. Та попри мої страхи, вихід із «зони комфорту» відбувся легко і невимушено. Безперечно це заслуга мого інструктора Івана ШЕВЧУКА. Він врівноважений, спокійний, впевнений і терплячий, а ще – з почуттям гумору, що дуже важливо у цій справі. Дякую за позитивні емоції, за те, що вболівав разом зі мною за результат, за те, що не сварив, коли була розгублена. Хоча, мабуть, після наших занять не раз смикалося око))) Тому ще й прошу вибачення за не увімкнені повороти, плутанину «право-ліво», недотримання безпечних інтервалів і дистанцій і т.д. Зустрінемось на дорозі! Обіцяю – не підрізатиму)
За теорію дякую Віталію ЧЕРКАСУ. Ваша подача матеріалу – неперевершена. Приклади з життя ніколи не забудуться.
В цілому колективу ВОАУК зичу процвітання, вдячних учнів, задоволення від роботи, а також високих зарплат та захмарних премій.

Олександр
Олександр
Оцінка :
     

Навчався на категорію “В”. Але почуття змішані. Є очевидні плюси та не настільки очевидні мінуси:
Плюси: Велика кількість годин теорії, хороше викладання теорії та наявність великої кількості прикладів із життя(Бондар В.В.), чітка кінцева сума коштів, яку треба буде сплатити за навчання(але все рівно 227 гривень за отримання прав треба буде заплатити додатково, що в принципі і не має входити у вартість навчання), можливість змінити інструктора, якщо він вам не подобається, займався з інструктором Киринюком С.А. – загалом задоволений. На питання які я задавав — відповідав зрозуміло, але іноді дуже стисло). Можливо є ще плюси, просто, як завжди, мінуси в голову краще лізуть. Тому прошу вибачення, якщо щось забув.
Мінуси:
– Неправдивість інформації на сайті (тут декілька пунктів:
1. Число з якого починається навчання(написано 15, але насправді, в моєму випадку, це було 31, тому треба дзвонити і уточняти.
2. “Гарантована кількість годин водіння – 44 години”, “44 академічних годин (!!! найбільша кількість водіннь у Вінницькій області)”. В реальності: 2 години – сидите і вчитеся крутити руль, переключати передачі на тренажерах(не скажу, що безглуздість, але з тим станом тренажерів, які є — толку мало), інші ж години — діліть на 2, бо під годинами мається на увазі: або час(1,5 години реального часу(2 академічні години), або відстань на яку розрахований маршрут. Тобто в реальності це 45-50 хвилин у більшості на кожен маршрут(по відстані проїжджаємо повністю).
3. (Незрозумілість, яку я, як і більшість, не уточнили спочатку). “Всі перездачі БЕЗКОШТОВНІ. Тільки у нас ви не будете переплачувати за повторні здачі” — мається на увазі перездачі всередині ВОАУК(та і сам екзамен безкоштовний). Перездачі ж в ДАІ оплачуються самостійно та ще й, якщо захочете здавати на тому ж авто на якому вчились — доведеться заплатити за оренду).
4. Технічний стан авто. Займався на Suzuki Swift сірого кольору(їх є дві) є проблеми, що дуже збивають з пантелику на початку, через що псуються нерви, але потім звикаєш. Ще, як для мене, це призводило до проблеми “перегазовування” та витрати пального, оскільки педаль газу дуже “чутлива”.

P.s.: Здав з першого разу, тести без помилок(потрібно практикуватися постійно, адже їх безліч в інтернеті, здавали на nais.sai.gov.ua, але це внутрішній сайт ТСЦ, тому моя думка така, що краще все ж тренуватися на exm.sai.gov.ua, але і на інших багато таких самих питань), а водіння з недоліками, які або не говорив викладач, або я не запам’ятав. Але моя порада наступна: запитуйте про все інструктора та спілкуйтеся з учнями інших інструкторів, щоб мати додаткову інформацію про те що не сказав ваш інструктор.

Віталій
Віталій
Оцінка :
     

Навчався на категорію «В» у ВОАУК . В загалом все сподобалось . Ослобливо хочу подякувати вчителю з теоррії Черкасу Віталію Володимировичу , за його старання , відвертість , справедливість у своїй справі ; за його сучасні , цікаві , наповнені цінним життєвим досвідом лекції . Мені було дуже приємно навчатися у його групі , так як , я для себе виніс багато цінної інформації !

Марина
Марина
Оцінка :
     

Навчалася в ВОАУК на категорію В. Хочу відмітити, що заняття відбуваються у зручний для учня час, є вечірні та ранкові заняття. Додатково проводилося дуже корисне, необхідне і дуже цікаве заняття з основ першої домедичної допомоги.
Хочу подякувати викладачу теорії Медведському Сергію Станіславовичу за те, що не тільки навчав нас ПДР, але й ділився своїм життєвим і водійським досвідом, навчав нас, і буде навчати майбутніх водіїв, культурі поводження на дорогах і не тільки. Дякую за цінні поради.
Також хочу висловити велику подяку інструктору з водіння Мигалю Яну Йосиповичу. Спеціаліст з неабиякими терпінням і витримкою, який з розумінням ставиться до невпевненості та емоцій учня. На екзаменах відчувалась підтримка інструктора, що додавало впевненості у власні сили, і допомогло скласти практичні навички водіння з першого разу. Дякую за надані навички з водіння, і за майстер-клас по зміні колеса на автомобілі 😉
Дякую всьому дружньому колективу автошколи, ви найкращі!

Оксана
Оксана
Оцінка :
     

Доброго дня! Хочу сказати, що дуже задоволена навчанням в ВОАУК! Величезна подяка за навчання, терпіння, професіоналізм інструктору – Шаргородській Наталі Ігорівні!!!! Також хочу сказати дякую – вчителю Сергію Станіславовичу Медвецькому за цікаві теоретичні заняття! Здала всі іспити без проблем, з першого разу. З впевненістю рекомендую ВОАУК! Найкраща автошкола у Вінниці!!!

Водій категорії В
Водій категорії В

Так я отримав посвідчення водія, але видали мені його не в ВОАУК, а в ТСЦ після успішної здачі іспитів. Теоретичні тести я склав на відмінно з першої спроби, за що велика подяка Бондару В. В. – це чудовий вчитель з чудовим підходом до роботи. Негативні враження залишились після проходження курсу по практичному водінню. Інструктор Мельник В. В. зі щирою посмішкою за якою прихована підлість, з великим терпінням і стриманістю за якими прихована власна вигода не зацікавлений у тому щоб дати вам ті навики, після яких ви з гордістю виїдете на вулиці міста.
Тому якщо ви вже обрали цю автошколу і хочете навчитися керувати автомобілем не сідайте за кермо золотистого або шоколадного ”хюндай”- прибережіть свої нерви. А якщо ви вже маєте навики в керуванні автомобілем – можете обирати й ці автомобілі (вони найновіші і найзручніші в цій автошколі, що набагато полегшить вам задачу практичного іспиту).

Ірина
Оцінка :
     

Велика подяка!!! Я водій. Вадим Мельник інструктор з 100% терпінням, позитивчик. Вміє підбадьорити коли опускаються руки. А далі знову за своє, вчитись, вчитись, і вчитись….. Так тримати:)

Олег
Олег
Оцінка :
     

Велике ДЯКУЮ!!! своїм інструкторам С. Станіславовичу і О. Анатолійовичу За знання і вміння яких вони мене навчили.

Олег
Олег
Оцінка :
     

Напевно найкраща автошкола Вінниці!!! Інструктори – найвищий рівень, Олег Анатолійович і Сергій Станіславович (практика і теорія відповідно) інструктори – знахідка. Просто потрібно відвідувати заняття, і здаєте все самостійно без проблем. Ні за що лишнє не платиш, тільки те що в договорі,

Учениця
Учениця

Хочеться сказати слова подяки Черкасу Віталію Володимировичу. Дякую вам за ті знання, які ви вкладали в нас на кожному занятті, за ваші поради, які стали у пригоді не тільки мені, за добре ставлення, за підтримку. Не збрешу ні слова, якщо скажу, що ви найкращий викладач у Вінниці і не тільки!!!

Виктория Польша
Виктория Польша
Оцінка :
     

Здравствуйте! От лица новоиспеченного водителя!!! Хочу выразить благодарность автошколе ВОАУК, а в особенности преподавателям и инструкторам это Медвецкий Сергей Станиславович – пролил свет знаний в ПДД!!!! Мастера своего дела. Инструктору по компьютерному классу Николаю Степановичу – огромное спасибо за внимание, безграничное терпение, юмор, выдержку и высокий профессионализм. Ну и самое главное это мой инструктор по вождению Соболевский Виталий Викторович – помимо того что научил ездить, самое главное было научить меня правильно ездить и за это ему низкий поклон сдала благодаря вам с первого раза!!!! СПАСИБО!!!!! Всех целую и обнимаю-))))

Anton Art
Anton Art

Прошел год с момента окончания обучения у вас. На одометре намотано уже больше 11 тысяч километров 🙂 . Спасибо, Федотову Петру Кондратьевичу за толковые уроки вождения.

Хотелось бы внести рац.предложение. В программе курса обучения стоит добавить пару занятий по бытовой части владения автомобилем. Как ухаживать за ним? Не только за мотором, но и за лакокрасочным покрытием… Как бороться с царапинами? Какая химия должна быть под рукой? и прочие мелочи, которых всех и не упомнить. Далеко не у всех есть дядя/кум/брат/сват автолюбитель с 30-ти летним стажем, который всему этому научит. Я бы обязательно пошел на такие доп.уроки.

Victor Sychenko
Victor Sychenko

Спасибо большое Соболевскому Виталию Викторовичу за отличные уроки вождения, он настоящий профессионал своего дела, человек который может научить водить и не бояться автомобиля, так же спасибо Безверхому Олегу Станиславовичу за подход к каждому и желание донести знания. После окончания ВОАУК я с уверенностью могу посоветовать эту автошколу своим друзьям и знакомым которые хотят получить права и приобрести автомобиль. Спасибо!

Виталий Козьмин
Виталий Козьмин

Отличная Автошкола, получил хорошие впечатления как от учителей так и от моей группы (№220). Отдельная благодарность Яну Иосифовичу, отличный инструктор и просто хороший человек. Также благодарен Ларисе Петровне, преподавателю в компьютерном классе за отзывчивость. Ну и грех не сказать за Владимира Васильевича, который просто прекрасно выкладывает теоретический материал. На категорию “В” в ГАИ сдал с первого раза, как теорию так и практику, без всяких взяток и остался доволен!

Наталія
Наталія

Висловлюю вдячність ВОАУК: керівництву, лектору Задорожному Володимиру Михайловичу, викладачеві комп”ютерного класу Косаківській Ларисі Петрівні за гарні знання (здавати іспит у ДАЇ після цього дуже-дуже легко), терпіння, вимогливість і водночас безмежну любов і повагу. Особливо хочу подякувати інструкторові з водіння Дмитру Васильовичу Сенькову, який не просто, як кажуть, “розжовує” теорію й практику керування авто, а по-батьківському щиро переживає за кожного свого учня, аби той став гарним, упевненим і головне уважним водієм.
Бажаю усьому колективу процвітання, бути й надалі поза конкуренцією серед інших автошкіл Вінниці, хороших учнів і (не без того) високих доходів.
З повагою, Наталія В.

Олена
Олена

Щиро хочу подякувати за високий професіоналізм, невичерпне терпіння, людяність та здобуті знання і вміння у автоучкомбінаті. Окрему подяку хочу висловити адміністрації автошколи, куратору групи, а також інструктору з водіння Ірині Володимирівні. Дуже задоволена як процесом навчання так і його результатом. З пов. Мусятовська Олена!

Олена Борщевська
Олена Борщевська

Тепер і я стала володаркою водійських прав ! Хочу висловити величезну подяку всьому колективу автошколи, величезне спасибі хочеться сказати викладачеві з теорії БОНДАРЮ ВОЛОДИМИРУ ВАСИЛЬОВИЧУ – викладач з великої літери , грамотний, з почуттям гумору , вмінням дохідливо і зрозуміло донести інформацію на такому рівні , що не запам’ятати просто
неможливо.
Велике спасибі викладачу КОСАКІВСЬКІЙ ЛАРИСІ ПЕТРІВНІ за чудове та якісне навчання, хороший настрій,зрозумілі пояснення питань та підтримку учнів. Бажаю вам здоров’я, щастя, терпіння!!!
Хочу залишити свій позитивний відгук про інструктора з водіння МІГАЛЮ ЯНУ ЙОСИПОВИЧУ , подякувати за навчання водінню на трьох машинах,які нам керівництво міняло, за практичні навички, які обов’язково використую на дорозі. Спасибі за хорошого інструктора !
Екзамени в ДАІ я здала сама з першого разу
– головне вибрати правильних викладачів, ну і звісно АВТОУЧКОМБІНАТ!!!
група 61/15

Журавель Елена
Журавель Елена

Огромное спасибо СОБОЛЕВСКОМУ ВИТАЛИЮ ВИКТОРОВИЧУ- за терпение, выдержку, корректность, за Ваш тонкий юмор. Буду скучать по Вашим урокам и всегда помнить все Ваши советы!!! Я очень рада, что обучалась именно в этой школе, буду всем ее советовать. Отдельное спасибо учителям Безверхому Олегу Станиславовичу и Ларисе Петровне. Очень приятные люди!

Inesa.babiets
Inesa.babiets

Огромное спасибо ФЕДОТОВУ ПЕТРУ КОНДРАТЬЕВИЧУ за терпение, понимание. Это настоящий профессионал, всегда поддержит, поймет,пошутит, чтобы разрядить обстановку, сразу видно, что человек который любит свое дело, выдержан, пунктуален и с ним не страшно ничего.
Я очень, очень,очень рада, что именно этот человек был моим инструктором и просто хорошим “папой” на 2 месяца.
Спасибо большое!!!!!! Ваша Ученица “доця Инна”

андрій
андрій

Велике спасибі викладачу Кондратюку Є.А. за велике терпіння, повагу до учнів і професіоналізм. Це Людина дійсно з великої літери – гарний вчитель, людяний, завжди усміхнений та доброзичливий, завдяки його урокам все незрозуміле стало доступним. Таким педагогам місце у вашому закладі. Величезна подяка інструктору по водінню Синькову Дмитрию Васильевичу

Вадим
Вадим

Хочу сказати Дякую інструкторам Сєнькову Д.В і Кондратюку Є.А.! Інструктори від бога, так я вони навчали нашу групу так напевно у початковій школі не розжовують! Практика проходила на УРА! у мене залишились позитивні емоції від навчання !! Одне що вразило всю групу це складання іспитів у Жмеринському ДАІ. Приймали екзамен не в той день коли було назначено,приймали у 3 етапи. Грубе ставлення директора ДАІ, поваги до інструктора немає до учнів грубить! В цілому навчатись у школі сподобалось, інструктори хвилюються за нас як за своїх дітей! Напевно так за мене не хвилювалась мама!

Татьяна
Татьяна

Велика подяка інструктору з водіння Чернаті Ігору Дмитровичу за розуміння за терпіння за підтримку на іспиті, а також викладачу з ПДР Черкасу Віталію Володимировичу за цікаві уроки і реальні приклади з життя!

Учень
Учень

Хочу висловити слова
вдячності викладачу теоретичного курсу – Медвецькому Сергію Станіславовичу за цікаві
та неповторні лекції. Завдяки специфічному викладанню хотілося аби такі заняття
були тривалішими. Людина, яка має за плечима чималий водійський досвід (в тому
числі й міжнародний) завжди цікава для учнів. Викладання правил дорожнього руху
постійно підкріплюється прикладами «з життя». Завдяки невимушеній атмосфері,
яка поєднується з прекрасним почуттям гумору, лекції проходять на одному
диханні.

Окрема вдячність викладачу
комп’ютерного класу Косаківській Ларисі Петрівні! Дуже гарна та приємна людина.
Спасибі Вам за чудову підготовку, а також за доброту і щирість!

Kseniya Puhach
Kseniya Puhach

Безмежно вдячна Бондару В.В за професіоналізм,за те,що зробив вивчення ПДР цікавим заняттям!
Окреме дякую Федотову П.К за терпіння та сили,які ВИ вклали в те,щоб я вільно та вправно почувала себе на дорозі.На водіння ходила як на свято!!)Професіонал,чудова людина!
І звичайно ж Ларисі Петрівні за неймовірну підтримку, віру,та проведений час у комп`ютерному класі!)

Отож,всі у ВОАУК!Кращий викладацький склад годі й шукати!!!!)

Людмила
Людмила

Доброго дня,всім!
Хочу висловити свою подяку найкращому викладачу,щирій та добрій людині,Черкасу В.В.,за його терпіння,турботу,високу кваліфікованість та досвіченність!Ви найкращий плюс ВОАУКа,гідність цього закладу!
Але є одне, АЛЕ,
Шановний директор,хотілося би порадити Вам,трішки краще відноситися до людей,які у Вас навчаються,будьте простішими,хоча би трішки!Йдучи на екзамен по водінню,ми всі маємо трішечки хвилювання,і Ви своїми вчинками та словами,можете образити,самі не розуміючи цього!Будь ласка,ставтеся до людей з більшою повагою та добротою!Вам це буде в плюс!
Дякую!!!