Складання іспитів

driving

Іспити поділяються на:

Внутрішні (проводяться у ТОВ “ВОАУК”) та у Регіональному сервісному центрі МВС у Вінницькій області.

Складання іспиту в автошколі відбувається в два етапи:

Теоретичний етап

Теоретичний іспит – проходить в комп`ютерному класі або письмово по запитаннях в екзаменаційним білетах. Учневі буде запропоновано дати відповіді на 20 запитань за 20 хвилин. Особа, вважається такою, що склала теоретичний іспит, якщо відповідає правильно на 18 питань з 20 за 20 хвилин. Після цього учень допускається до складання іспиту з водіння автомобіля.

Практичний етап

Практичний етап іспиту з водіння транспортним засобом проводиться на спеціально обладнаному усіма необхідними елементами автодромім за адресом: м. Вінниця, вул. Ботанічна, 23. Після правильного виконання усіх вправ на автодромі студент переходить на другий етап – водіння транспортного засобу у місті по узгодженому з регіональним сервісним центром МВС у Вінницькій області контрольному маршруту. Іспит вважається складеним успішно, якщо студент не допустив більше трьох помилок або помилки, яка викликала б втручання екзаменатора в управління транспортним засобом. За повторне складання практичного іспиту з учня стягується одноразова оплата в розмірі 50 грн.
Після успішного складання внутрішнього іспиту учень допускається до іспиту в Регіональному сервісному центрі МВС у Вінницькій області (далі – РСЦ МВС).

Отримати посвідчення водія можна одним з варіантів:

1-ий варіант.

У визначений день на визначену годину разом із групою іти складати іспит в РСЦ МВС в м. Вінниця.
УВАГА!!! Місце реєстрації по паспорту не має значення де складати іспит!!!
2-ий варіант. В будь-який день самостійно на протязі 10 років з моменту закінчення автошколи складати іспиту в РСЦ МВС згідно графіку.
3-ий варіант. Отримувати документи про закінчення автошколи «Форсаж ВВ» і складати іспити в будь-якому підрозділі ДАІ по усій території України.
Складання іспитів в Регіональному сервісному центрі МВС у Вінницькій області проходить за адресою:

21010, м. Вінниця, вул. Ботанічна, 23. тел. (0432) 59-30-48

Розклад роботи РСЦ МВС:

  • ПН 8.00-17.00 (День консультацій)
  • ВТ 8.00-18.00
  • СР 8.00-19.00
  • ЧТ 8.00-18.00
  • ПТ 8.00-16.00
  • СБ 8.00-15.00
  • НД Вихідний день

Вартість складання іспиту у РСЦ МВС: 271 грн. при складанні іспитів отримання права керування однією категорію. Оплата здійснюється окремо на момент складання іспиту. В зазначену суму входить перелік послуг РСЦ МВС щодо складання іспиту, оформлення та видачі посвідчення водія.

Повторне складання іспиту у РСЦ МВС є платним.

Для громадян, що бажають складати іспити в інших населених пунктах, автошкола видає і засвідчує у РСЦ МВС відповідну довідку, яка разом зі свідоцтвом про проходження навчання у ТОВ “ВОАУК”, екзаменаційною карткою, медичною довідкою і паспортом складає комплект документів, необхідний і достатній для складання іспиту.
Пам’ятайте! Запорукою успіху під час іспиту є сумлінне та відповідальне ставлення до навчання протягом усього курсу. Бажаємо вам успіху у навчанні, наші майбутні водії!!!