НАБІР ГРУП НА НАВЧАННЯ

driving2

Ми запрошуємо Вас на відкритий урок в Мережу автошкіл “ВОАУК”, яке проходить 15 числа кожного місяця у нашому конференц-залі за адресою:

м. Вінниця, вул. Данила Галицького, 29.

Ви дізнаєтесь про умови та правила навчання, вартість навчання, порядок отримання посвідчення водія тощо.

Ми відкриті для клієнтів, які цінують власний час та гроші.

Записатися на ознайомче заняття ви можете за тел: 068 111 3 999 або 0432 55 49 54 або через онлайн запис на навчання.

Категорія “А1”

На категорію “А1” ВОАУК здійснює перепідготовку водіїв транспортних засобів, у яких є посвідчення водія будь-якої з вищих категорій (“А”, “В1”, “В”, “С1”, “С”, “Д1″,”Д”, “С1Е”, “СЕ”). Перепідготовка здійснюється тільки в літній період. Пройти перепідготовку можливо незалежно від набору груп, документи приймаються постійно.

Категорія “А”

Підготовка  водіїв транспортних засобів на категорію “А” здійснюється тільки в літній період. Набір слухачів у групи проходить постійно та безперервно.  Навчання груп розпочинається 10-15 числа кожних 2 місяці. Запис на навчання здійснюється по телефону або безпосередньо в автошколі. Подання документів здійснюється не пізніше ніж через 1 тиждень після початку навчання.

На категорію “А” ВОАУК здійснює перепідготовку водіїв транспортних засобів, у яких є посвідчення водія будь-якої з вищих категорій (“В1”, “В”, “С1”, “С”, “Д1″,”Д”, “С1Е”, “СЕ”). Перепідготовка здійснюється тільки в літній період. Пройти перепідготовку можливо незалежно від набору груп, документи приймаються постійно.

Категорія “В1”

На категорію “В1” ВОАУК здійснює перепідготовку водіїв транспортних засобів, у яких є посвідчення водія будь-якої з вищих категорій (“В”, “С1”, “С”, “Д1″,”Д”, “С1Е”, “СЕ”). Пройти перепідготовку можливо незалежно від набору груп, документи приймаються постійно.

Категорія “В”

Набір слухачів у групи для підготовки проходить постійно та безперервно.  Навчання груп розпочинається 10-15 числа кожного місяця. Запис на навчання здійснюється по телефону або безпосередньо в автошколі. Подання документів здійснюється не пізніше ніж через 1 тиждень після початку навчання.

Форми навчання :

  • ранкова з 09.00 до 12.15 год.
  • вечірня з 18.00 до 21.15 год.

На категорію “В” ВОАУК здійснює перепідготовку водіїв транспортних засобів, у яких є посвідчення водія будь-якої з вищих категорій (“С1”, “С”, “Д1″,”Д”, “С1Е”, “СЕ”). Пройти перепідготовку можливо незалежно від набору груп, документи приймаються постійно.

Категорія “С1”

На категорію “С1” ВОАУК здійснює перепідготовку водіїв транспортних засобів, у яких є посвідчення водія будь-якої з вищих категорій (“С”, “Д1″,”Д”, “СЕ”). Пройти перепідготовку можливо незалежно від набору груп, документи приймаються постійно.

Категорія “С”

Набір слухачів у групи для підготовки проходить постійно та безперервно.  Навчання груп розпочинається 10-15 числа кожних 2 місяці. Запис на навчання здійснюється по телефону або безпосередньо в автошколі. Подання документів здійснюється не пізніше ніж через 1 тиждень після початку навчання.

Відкритий набір в групу на наступний місяць. Всіх бажаючих запрошуємо на навчання. Поспішайте записатися в групу, кількість місць обмежена.

Форма навчання : вечірня з 18.00 до 21.20 год.

На категорію “С” ВОАУК здійснює перепідготовку водіїв транспортних засобів, у яких є посвідчення водія категорії “В1”, “В”. Початок перепідготовки співпадає з початком начання груп кат. “С”

На категорію “С” ВОАУК здійснює перепідготовку водіїв транспортних засобів, у яких є посвідчення водія категорії “Д1”, “Д. Пройти перепідготовку можливо незалежно від набору груп, документи приймаються постійно.

Категорія “С+В”

Відкритий набір в групу на наступний місяць. Всіх бажаючих запрошуємо на навчання. Поспішайте записатися в групу, кількість місць обмежена.

Форма навчання : вечірня з 18.00 до 21.20 год.

Категорія “D”

Набір слухачів у групи для підготовки проходить постійно та безперервно.  Навчання груп розпочинається 10-15 числа кожних 2  місяці. Запис на навчання здійснюється по телефону або безпосередньо в автошколі. Подання документів здійснюється не пізніше ніж через 1 тиждень після початку навчання.

Категорія “СЕ”

Набір слухачів у групи для підготовки проходить постійно та безперервно.  Навчання груп розпочинається 10-15 числа кожних 2  місяці. Запис на навчання здійснюється по телефону або безпосередньо в автошколі. Подання документів здійснюється не пізніше ніж через 1 тиждень після початку навчання.

Навчання на ГБО

Набір слухачів для навчання проходить на постійній основі.  Запис на навчання здійснюється по телефону або безпосередньо в автошколі.